Beco

Beco Beco Piano Silk watch collector's box for 18 watches, matt black, black lining

More Views

Beco Beco Beco Piano Silk watch collector's box for 18 watches, matt black, black lining
  • Kood: 309298

Tavahind: 329 € Säästa 36%

Erihind 209 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Tootenumber 309298
SCAN SKU 4022739059049
Arvustus

Kahjuks on Beco Beco Piano Silk watch collector's box for 18 watches, matt black, black lining tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Beco Piano Silk watch collector's box for 18 watches, matt black, black lining er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...