Beco

Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder 2-le käekellale, adapteriga

More Views

Beco Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder 2-le käekellale, adapteriga
  • Kood: 309302
Kvaliteetsetest ja väärtuslikest materjalidest valmistatud Beco Atlantic watchwinder on mitte ainult hädavajalik ese kineetiliselt laaduvate käekellade omanikele, vaid ka unikaalne sisustuselement. Watchwinder teeb 650-3600 pööret päevas, imiteerides kandja käeliigutusi, hoides kella pidevalt laetuna ja kandmisvalmis.
Omadused

Tavahind: 409 € Säästa 49%

Erihind 209 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Mineraal
Tootenumber 309302
SCAN SKU 4022739685361
Arvustus

Kahjuks on Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder 2-le käekellale, adapteriga tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder 2-le käekellale, adapteriga er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...