Beco

Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile

More Views

Beco Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile
  • Kood: 309361
Stiilne ja tumehall Beco Boxy Center Small hoiab ära watchwinder'ite juhtmete sassimineku ja korratut kuhjumist. Selle sees võib hoida kuni 6 Beco Boxy watchwinder'it ning lisaks ka 3 käekella.
Omadused

Tavahind: 139 € Säästa 43%

Erihind 79 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Tootenumber 309361
SCAN SKU 4022739025792
Arvustus

Kahjuks on Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...