Beco

Beco Boxy Castle - Matt must watchwinder ühele käekellale, adapteriga

More Views

Beco Beco Boxy Castle - Matt must watchwinder ühele käekellale, adapteriga
  • Kood: 309398
Stiilne ja elegantne must Beco Boxy Castle watchwinder on hädavajalik igale kineetilise käekella omanikule: see hoiab kella alati laetuna, ka siis, kui seda ei kanta. Watchwinder'il on sisseehitatud LED-valgus, kvaliteetsest puidust korpus ning vaikne töömehhanism, lisaks on watchwinder'iga kaasas vooluadapter.
Omadused
Hind 269 €
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Mineraal
Tootenumber 309398
SCAN SKU 4022739068348
Arvustus

Kahjuks on Beco Boxy Castle - Matt must watchwinder ühele käekellale, adapteriga tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Boxy Castle - Matt must watchwinder ühele käekellale, adapteriga er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...