Beco

Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder ühele kellale (patarei, adapter)

More Views

Beco Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder ühele kellale (patarei, adapter)
  • Kood: 309401
Beco Satin Carbon Expert watchwinder on üks populaarsemaid watchwinder'imudeleid Beco'lt - seda eelkõige tänu unikaalsele disainile ja kvaliteetsetele materjalidele. See pöörab käekella 672, 960 või 1248 korda päevas, hoidas kineetilist käekella laetuna, ning see töötab nii patareidel kui ka vooluadapteriga.
Omadused

Tavahind: 209 € Säästa 48%

Erihind 109 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Akrüül
Tootenumber 309401
SCAN SKU 4022739596162
Arvustus

Kahjuks on Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder ühele kellale (patarei, adapter) tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder ühele kellale (patarei, adapter) er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...