Beco

Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 2-le kellale (patarei, adapter)

More Views

Beco Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 2-le kellale (patarei, adapter)
  • Kood: 309402
Populaarne ja stiilne Beco Satin Carbon Expert watchwinder 2-le käekellale on nii unikaalse disainiga sisustuselement kui ka hädavajalik ese igale kineetilise käekella omanikule - see hoiab kella alati laetuna, pöörates seda 672, 960 või 1248 korda päevas. Watchwinder töötab nii adapteri kui ka patareidega.
Omadused

Tavahind: 299 € Säästa 37%

Erihind 189 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Akrüül
Tootenumber 309402
SCAN SKU 4022739596179
Arvustus

Kahjuks on Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 2-le kellale (patarei, adapter) tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 2-le kellale (patarei, adapter) er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...