Beco

Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 3-le kellale (patarei, adapter)

More Views

Beco Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 3-le kellale (patarei, adapter)
  • Kood: 309403
Omapärase kujundusega ülipopulaarne Beco Satin Carbon Expert watchwinder on üks hädavajalikumaid esemeid igaühele, kellel on kineetiline käekell - see hoiab kella laetuna, imiteerides kandja käeliigutusi. Lisaks on selle watchwinder'i näol tegemist ka stiilse sisustuselemendiga, mis võib korraga mahutada kuni 3 käekella.
Omadused

Tavahind: 379 € Säästa 37%

Erihind 239 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Akrüül
Tootenumber 309403
SCAN SKU 4022739596254
Arvustus

Kahjuks on Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 3-le kellale (patarei, adapter) tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Satin Carbon Expert - Watchwinder 3-le kellale (patarei, adapter) er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...