Beco

Beco Boxy Fancy Brick - Punane watchwinder 1-le käekellale, adapteriga

More Views

Beco Beco Boxy Fancy Brick - Punane watchwinder 1-le käekellale, adapteriga
  • Kood: 309406
Ere ja pilkupüüdev Beco Boxy Fancy Brick watchwinder on spetsiaalne toode kineetiliste käekellade laetuna hoidmiseks - see pöörab kella 650-3600 korda päevas. Lisaks võib Beco Boxy watchwinder'eid omavahel kombineerida erinevate Beco Boxy vooluallikaaluste abil. Watchwinder'iga on kaasas vooluadapter.
Omadused
Hind 189 €
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Akrüül
Tootenumber 309406
SCAN SKU 4022739268946
Arvustus

Kahjuks on Beco Boxy Fancy Brick - Punane watchwinder 1-le käekellale, adapteriga tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Boxy Fancy Brick - Punane watchwinder 1-le käekellale, adapteriga er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...