Citizen

Citizen Eco Donna Goccia EP5994-59A - Naiste käekell ülekullatud raamiga

More Views

Citizen Citizen Eco Donna Goccia EP5994-59A - Naiste käekell ülekullatud raamiga
  • Kood: EP5994-59A
  • Tüüp: Naised
Citizen Eco Donna Goccia EP5994-59A käekell on elegantne ja kvaliteetne aksessuaar, mida iseloomustab luksuslik ja klassikaline disain. Kella numbrilaual ja raamil on kaunid ülekullatud detailid, kella rihm on aga valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest. Tänu Eco-Drive tehnoloogiale töötab kell valgusenergiast.
Omadused

Tavahind: 339 € Säästa 29%

Erihind 239 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Roostevabast terasest kellavõru
Tugev, vastupidav ja elegantne. Kellavõru on valmistatud roostevabast terasest, mis teeb sellest klassikalise kvaliteetkella.

Safiirklaas
Safiirklaas on kuni 7 korda tugevam kui teras ja seda edestab Mohsi skaalal vaid teemant. Seega tagab safiir teie kella tugevaima võimaliku kaitse.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 33 mm
Korpuse paksus 9 mm
Rihma tüüp Roostevaba teras
Rihma laius 10 mm
Klaas Safiir
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Juveel
Rihma värv Hõbe, Kuld
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbe
Numbriplaadi värv Kreem
Tootenumber EP5994-59A
SCAN SKU 4974374220585
Sukuouoli Naised
Arvustus

Kahjuks on Citizen Eco Donna Goccia EP5994-59A - Naiste käekell ülekullatud raamiga tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Citizen Eco Donna Goccia EP5994-59A - Naiste käekell ülekullatud raamiga er 33 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 9 mm.

  Töötlen päringut...