Makseturvalisus

Kellad.ee e-poes toimub maksmine võimalikult turvalisel moel - kasutusel on SSL-krüpteerimine ning PCI-sertifitseeritud Epay süsteem.


SSL-krüpteerimine

Ostmisel Kellad.ee e-poes olete kaitstud maksekaardiinformatsiooni kuritarvitamise eest: meie makseleheküljel kasutatakse SSL-krüpteerimist, mis tähendab, et kaardiinformatsiooni saadetakse krüpteeritud kujul turvalise ühenduse abil. SSL-krüpteerimine on turvalisim info krüpteerimise viis ning seda kasurtatakse kõigi suurimate makseinstitutsioonide poolt.

Turvalise ühenduse loomise tunnusmärgiks on see, et brauseri aadressiribale ilmub tabaluku ikoon ning "http://" muutub "https://"-iks, kus lisanduv s-täht tähendab "secure" ehk "turvaline" (tabaluku ikoon ja "https://" on ainult sel leheküljel, kus maksmist sooritatakse). Kõik see on seadusejärgne nõudmine kõigile e-poodidele, mistõttu tuleb alati kontrollida nende tunnusmärkide olemasolu internetis maksmisel.


Epay

Maksekaardiga maksete sooritamiseks kasutame Taani PSP (Payment Service Provider) ettevõtte Epay teenuseid, mis on PCI-sertifitseeritud VISA/MasterCard'i poolt, mis tähendab, et seejuures on täidetud üle 200 turvalisustingimuse.

Eksternfirma FortConsult sertifitseerib makseteenuseid pakkuvaid firmasid, sealhulgas vaatavad nad regulaarselt läbi Epay süsteemi, eesmärgiga tuvastada turvalisuspuudujääke. Lisaks sellele töötatakse igal aastal intensiivselt selle kallal, et proovida sisse tungida Epay süsteemi, leidmaks kõiki võimalikke turvalisuslekkekohti. Koostöö FortConsult'iga kindlustab seega ülimalt kõrge turvalisustaseme, mida uuendatakse regulaarselt - Epay'ga kaardiga maksmisel võib ennast alati turvaliselt tunda.
  Töötlen päringut...
var-time :1540020933