Dyrberg/Kern kellad

Taani kaubamärgi Dyrberg/Kern kellad on absoluutselt parim valik kaasaegsele enesekindlale naisele, kelle käekell peab väljendama isikupärast ilu ja stiili. Dyrberg/Kern disainerid loovad kaks kella- ja ehetekollektsiooni aastas, kus kvaliteet, innovatsioon, mood ja disain on alati fookuses. Dyrberg/Kern käekellade kujunduskontseptsioon on lihtne - käekell peab olema sama kaunis kui ükskõik missugune ehe. Pärleid, kive ja kristalle, mida kasutatakse Dyrberg/Kern kellades, tuuakse sisse maailma eri paigust: Itaaliast, Hiinast ja Aafrikast. Viies neid kokku tuntud Taani disainiga, luuakse Dyrberg/Kern käekelli, mis on tuntud üle kogu maailma.

Kellad.ee e-pood on Dyrberg/Kern käekellade ametlik müüja Eestis, mis tagab seda, et tegemist on 100% originaalse tootega, millega kaasneb 2-aastane originaalhooldus ja garantii. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kui otsid mõnda mudelit, mida meie e-poe valikus veel pole.
Laadin...
Leia kategooria järgi
Tühjenda kõik
Ostlemise moodus
  1. Sugu 57 Eemalda toode
Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused

Toode on lisatud ostukorvi!