TRIWA

TRIWA kellad

TRIWA - TRansforming the Industry of WAtches - on ainulaadne Rootsi kella- ja ehetetootja, mille kellade leidlik värvi- ja vormilahendus vaevalt, et jääb märkamatuks. TRIWA põhieesmärgiks on ebatraditsiooniliste materjalide kokkuviimine klassikaga, millest tekib unikaalne käekell. Kollektsioonis on nii traditsioonilähedase välimusega käekelli kui ka eksperimentaalsetest lahendustest tulvil kelli nii argipäevaks kui ka pidulikuks sündmuseks.

Kellad.ee e-pood on TRIWA käekellade ametlik müüja Eestis, mis tagab seda, et tegemist on 100% originaalse tootega, millega kaasneb 2-aastane originaalhooldus ja garantii. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kui otsid mõnda mudelit, mida meie e-poe valikus veel pole.
Laadin...
Leia kategooria järgi
Tühjenda kõik
Ostlemise moodus
  1. Sugu 57 Eemalda toode
Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused

Toode on lisatud ostukorvi!