Fibex

Fibex Step Counter Multistrap Purple FIBEXW5S12

More Views

Fibex Fibex Step Counter Multistrap Purple FIBEXW5S12
Kood: FIBEXW5S12

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised, Mehed, Lapsed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle sammulugeja on tootnud bränd Fibex ja see on osa nende kollektsioonist Fibex Step Counter Multistrap. Selle kollektsiooni juures on eriline see, et rihm on disainitud nii, et seda on võimalik kanda peaaegu kõikide erinevate randme suurustega – isegi lapse väiksel randmel.

Selle käekella on valmistanud Fibex, mis valmistab spordikellasid ja kvaliteetseid digitaalkellasid. Kellad.ee on brändi Fibex kellade ametlik edasimüüja.
Omadused

Tavahind: 39 € Säästa 26%

Erihind 29 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Sammulugeja
Kell on varustatud tundliku 3d kiirendussensoriga, mis püüab tõlgendada käe liikumist kõndimise või jooksmise ajal ja tõlgib siis need andmed sammudeks. Sammulugejat on võimalik igal ajal kellal vaadata, ilma et peaks seda arvutiga ühendama.

Kalorilugeja
Kell hindab kalorite põletamist salvestatud sammude arvu järgi. Kellalt on võimalik vaadata lõplikku põletatud kalorite arvu, kui ka viimase kaloripõletamise mahtu. Kellaga kaasnevat tarkvara on võimalik paigaldada arvutisse, kust teil on võimalik parema kaloripõletamise analüüsi jaoks täpsustada oma pikkust, kaalu, vanust ja sammu pikkust (arvutil peab olema USB-port).

Temperatuurimõõdik
Kell on varustatud temperatuurimõõdikuga, mis mõõdab temperatuuri kella ümbruses ja näitab kraade kellal ainult ühe nupuvajutusega.

Kuupäeva vaade
Kuupäeva on võimalik kuvada ühe nupuvajutusega.

USB-laadimine
Kella laadimine toimub USB-kaabli abil, mida on võimalik ühendada enamike laadijate, sülearvutitega jne. Kellaga kaasneb USB-kaabel. Aku taset on võimalik lugeda kella ekraanil.

Andmete analüüs
Arvutisse on võimalik paigaldada kellaga kaasnev programm, kui soovite veelgi enam oma andmeid analüüsida. Pange tähele, et kell peab kaasas oleva USB-kaabli abil olema arvutiga ühendatud. Kui kell on arvutiga ühendatud, saate ligipääsu järgnevatele funktsioonidele.
1. Automaatne kellaaja ja kuupäeva määramine.
2. Seadke eesmärgid, mida soovite saavutada (sammude arv, distants, põletatud kalorite arv, aeg).
3. Unemustri analüüs ja kõikide teie mõõtmiste skemaatiline vaade.
4. Kellal oleva ajanäitamise kuva seadistamine. Võite valida 24-tunnise või 12-tunnise (am ja pm) tsükli vahel.
5. Alarmi seadistamine. Pange tähele, et alarmil puudub heli, sellest antakse hoopiski märku valgusega. Seda on võimalik igaks päevaks seadistada andma märku samal kellaajal.

Sobib erineva suurusega randmetele.
Selle kella rihm on disainitud lisaaukudega, et see sobiks nii suuremat kasvu meesterahva kui ka väikese lapse randmele.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 16 mm
Korpuse paksus 8 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 9-22 cm)
Rihma laius 16 mm
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 1 atm (pritsmed)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Lilla
Korpuse materjal Plast
Korpuse värv Lilla
Numbriplaadi värv Lilla
Brändid Fibex
Tootenumber FIBEXW5S12
EAN 5714064001082
Sugu Naised, Mehed, Lapsed
Arvustus

Fibex Step Counter Multistrap Purple FIBEXW5S12 er 16 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 8 mm.

  Töötlen päringut...