Fossil

Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5031 - RIP

More Views

Fossil Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5031 - RIP
Kood: FTW5031
Tüüp: Naised
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle käekella on tootnud Fossil ja see kuulub kollektsiooni Q Smartwatch. Hübriidkellade kollektsioon on mõeldud inimestele, kes soovivad, et nende kellal oleks nutikas tehnoloogia, kuid oleks välimuselt klassikaline käekell.

Kellad.ee on Fossili kellade ametlik edasimüüja. See tähendab, et võite selle ehtsuses ja kvaliteedis 100% kindel olla.
Omadused
Hind 219 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Hübriidnutikell
Tegemist on klassikalise käekellaga, millel on nutikella tehnoloogia, mis võimaldab teil ühendada oma kella Bluetoothi kaudu mobiiltelefoniga.

Aktiivsusmonitor
Kella aktiivsusmonitor loeb, mitu sammu te päeva jooksul teete, kui kaugele olete kõndinud ja kui suure koguse kaloreid olete põletanud. Samas saate määrata ka näiteks päevaseid või nädalaseid eesmärke selle kohta, kui palju samme või kaloreid peate maha kõndima/põletama, ja kell annab teile märku, kui olete oma eesmärgi saavutanud.

Unemonitor
Kui magate nii, et käekell on käe peal, mõõdab kell automaatselt seda, millal magama jääte, kui kaua olete maganud ja pinnapealse ning sügava une vahekorda öö jooksul.

Rakendus Fossil Q
Rakenduse Fossil Q abil saate oma kella veelgi enam ühendada oma telefoniga, et kell vibreeriks iga kord, kui saate e-kirja, tekstisõnumi või sõnumi sotsiaalmeedias. Saate seadistada ka alarme, juhtida oma telefoni kaamerat, muusikat ja panna oma telefoni helisema, kui olete telefoni ära kaotanud.

Ühildub operatsioonisüsteemidega Android OS 5.0+, iPhone iOS 9.0+. Aku eluiga on umbes 6 kuud.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Roostevabast terasvõrgust käevõru

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 34 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Mesh (võrk)
Rihma laius 16 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Sinine
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Roosa kuld
Numbriplaadi värv Sinine
Brändid Fossil
Tootenumber FTW5031
EAN 4013496091526
Sukuouoli Naised
Arvustus

Kahjuks on Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5031 - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5031 - RIP er 34 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...