Triwa

Triwa Wide Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST101-M - RIP

More Views

Triwa Triwa Wide Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST101-M - RIP
Kood: AITEMST101-M

Saadavus: Laos

Kohaletoimetusaeg: 3-10 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Kellad.ee on Triwa kellade volitatud edasimüüja. Meilt ostes saate seega 100% ehtsa ja kontrollitud kvaliteediga Triwa kella.
Omadused

Tavahind: 49 € Säästa 41%

Erihind 29 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Rihma laius 16
Rihma värv Hõbe
Brändid Triwa
Tootenumber AITEMST101-M
EAN 7350056806938
Rihma tüüp Silikoon
Brändid Triwa
Arvustus

Kahjuks on Triwa Wide Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST101-M - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Triwa Wide Stainless Steel Bracelet Medium ITEMST101-M - RIP er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...