Aistrup

Aistrup

Aistrup on Taani päritolu kellabränd. Sellele annab inspiratsioon puhas, minimalistlik väljendus, mis iseloomustab Skandinaavia disaini esteetikat. Tänapäeval kasutatakse klassikalist Skandinaavia stiili kõige jaoks alates mööblidisainist ja kodusisustusest kuni riiete ning aksessuaarideni, seal hulgas käekellad. Tegelikult on minimalistlikust käekellast saanud praeguseks üks kõige populaarsemaid käekellasid turul. Aistrupi brändi asutajad leidsid, et turul oli siiski olemas koht käekellale, mis võiks ahvatleda hinnatundlikku minimalisti. Käekell isikule, kes hoolib oma stiilist, kuid kes ei soovinud samal ajal maksta tervet varandust ilusa ja mitmekülgse käekella eest. Seega sündiski Aistrup ja sellest on saanud populaarne bränd meestele ja naistele, kellele meeldib minimalistlik Skandinaavia disain ja kes samal ajab soovib head hinna ning kvaliteedi suhet.
Aistrupist leiad valiku mitmekülgseid käekelli nii meestele kui ka naistele klassikaliste siluettide, lihtsa välimuse ja loomuliku värvipaletiga. Disainid, mis on truud Skandinaavia disaini esteetikale, mis ei sisalda ühtegi tarbetut detaili. Need omadused muudavad Aistrupi käekella ideaalseks aksessuaariks, kuna see sobib kõigega sinu garderoobis ja iga sündmusega. Lisaks ei lähe see kunagi moest välja tänu oma ajatule disainile.

Aistrupi volitatud edasimüüjana, garanteerime, et soetatud Aistrupi käekell on 100% ehtne ja sellele kehtib brändi ametlik garantii.

Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Sugu
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp

Üksuseid 1-48 - 65'st

Page
lehe kohta
Määra tõusev suund