Miks osta kellad.ee-st?

Tarneaeg ja tellimuste haldamine seoses Koroonaviirusega

Tavapärane tööolukord veebipoes kellad.ee – postitame pakke iga päev, nagu tavapäraselt

Mis puudutab tellimuste haldamist, siis me järgime ametivõimude soovitusi ja oleme suurendanud iga laos töötava töötaja tööpinda. Samal ajal on igaühele saadaval alkoholiga kätepesuvahendid ja kindad.

Meie igapäevast tööd see ei mõjuta, sest me müüme neid tooteid, mis on laos olemas, ja seega on meil võimalik iga päev pakke postitada. Mõned töötajad töötavad kodust, kuid see ei avalda suurt mõju meie teenuste osutamisele.


Kõik transpordifirmad üritavad pakke kohale toimetada nii nagu tavaliselt, kuid kahjuks võib eriolukorra tõttu esineda viivitusi.


Täiendavate küsimuste korral palume teil kirjutada aadressil klienditeenindus@kellad.ee.


Hoiame teineteist, oleme hoolivad ja järgime ametivõimude soovitusi, et saaksime koos viiruse leviku peatada.

Lisaks suurepärasele klienditeenindusele ja parimatele hindadele pakub Kellad.ee e-pood mitmeid muid eeliseid:
365-päevane tagastusõigus

Ostes Kellad.ee e-poest, on teil 365 päeva aega, et otsustada, kas toode vastab ootustele või mitte. Kui soovite toote eest tasutud raha tagasi saada või toodet vahetada, saate seda teha lihtsalt ja ilma teenustasuta, juhul kui tagastate toote samas pakendis, koosseisus, hulgas ja kujul nagu kauba kättesaamise hetkel. Tagastamise postikulu maksab klient.Kiire kohaletoimetamine

Toodete tarneaeg algab kahest tööpäevast – tootele klõpsates saate lisainfot toote tarneaja kohta.Tasuta vahetus

Kellad.ee on heameelega nõus vahetama toote teise vastu, uue toote saatmine on Kellad.ee kulul. Tagastamise postikulu maksab klient. Toodet saab vahetada väga lihtsalt – võtke ühendust meie klienditeenindusega e-mail aadressil klienditeenindus@kellad.ee.2 aastat garantiid

Kõikidele müügis olevatele toodetele on vähemalt 2 aastat garantiid, täpsema teabe saamiseks toote garantii kohta tuleb klõpsata tootele.


Tasuta kohaletoimetamine tellimustel üle 100 €

Tellimustele alates 100 eurost on transport Kellad.ee kulul. Tellimustele alla 100 euro kehtib tavatranspordi tasu 7€.
  Töötlen päringut...