Tagastusõigus

Kui soovite oma ostu tagastada või mõnel põhjusel ostetud kaupa vahetada, on teil selleks 365 päeva alates kauba kättesaamisest. Kui soovite kogu kauba maksumuse tagasi saada, tuleb kaup tagastada samas seisundis, koosseisus ja koguses nagu kauba kättesaamise hetkel. Teisisõnu saate proovida tooteid täpselt samamoodi nagu füüsilises poes.

Kui toodet on proovitud rohkem, kui ülaltoodus seisab, käsitleme seda kui kasutatud toodet, mis tähendab, et ostu tagastamisel saate kauba maksumuse tagasi vaid osaliselt või üldsegi mitte, kauba müügiväärtusest sõltuvalt.

Kogu kauba maksumuse tagasisaamiseks tuleb seega teha sama, mida füüsilises poes – kaupa võib proovida, kuid seda ei saa pikemalt kasutada.

Kauba maksumuse tagasisaamise õigus lakkab kehtimast hetkest, kui kella küljest eemaldatakse mingeid osi või kella muudetakse, samuti lakkab see kehtimast siis, kui originaalne pakend/kast, mis oli kaubaga kaasas, on kahjustatud.

Kui soovite tagastada kaupa, mis ei vastanud teie ootustele, siis saatke kaup pärast tagastusvormi täitmist aadressile Kuldse Kodu 5-296, 80035 Pärnu linn.
  Töötlen päringut...