Kellad.ee-st

Tarneaeg ja tellimuste haldamine seoses Koroonaviirusega

Tavapärane tööolukord veebipoes kellad.ee – postitame pakke iga päev, nagu tavapäraselt

Mis puudutab tellimuste haldamist, siis me järgime ametivõimude soovitusi ja oleme suurendanud iga laos töötava töötaja tööpinda. Samal ajal on igaühele saadaval alkoholiga kätepesuvahendid ja kindad.

Meie igapäevast tööd see ei mõjuta, sest me müüme neid tooteid, mis on laos olemas, ja seega on meil võimalik iga päev pakke postitada. Mõned töötajad töötavad kodust, kuid see ei avalda suurt mõju meie teenuste osutamisele.


Kõik transpordifirmad üritavad pakke kohale toimetada nii nagu tavaliselt, kuid kahjuks võib eriolukorra tõttu esineda viivitusi.


Täiendavate küsimuste korral palume teil kirjutada aadressil klienditeenindus@kellad.ee.


Hoiame teineteist, oleme hoolivad ja järgime ametivõimude soovitusi, et saaksime koos viiruse leviku peatada.

Kellad.ee on Eesti e-pood, mille eesmärgiks on pakkuda suurimat valikut uusimaid ja kõige kvaliteetsemaid käekelli ning parimat klienditeenindust. E-poodi opereerib ettevõte Reverie ApS. Kellad.ee taga seisab entusiastlik ja kliendisõbralik meeskond, mis on tegutsenud aastast 2007 Taanis, Rootsis, Norras ja Soomes. Meie meeskond annab endast parima, et teha Kellad.ee e-poes ostmine võimalikult lihtsaks, mugavaks, turvaliseks ja meeldivaks, pakkuda parimaid hindu müügis olevatele toodetele ning hoida silma peal moemaailma uusimatel trendidel ja tehnoloogiamaailma uusimatel saavutustel.

Kellad.ee e-pood on loodud eesmärgiga pakkuda alternatiivi füüsilistele poodidele – e-poe eelisteks on suurem valik, võimalus osta iga päev ja igal kellaajal üle kogu Eesti ning seda kõike parima hinnaga. Sellele lisaks pakub Kellad.ee e-pood hooldust ja teenindust vähemalt samal tasemel nagu tavaliseski kellapoes või kellassepa juures.

Käesoleval hetkel on Kellad.ee e-poes üks suurimaid käekellade kaubamärkide valikuid Eestis. E-poes on nii tipptasemel Suunto kelli sportlastele, kõrgkvaliteedilisi Citizen kelli, unikaalse Taani brändi Dyrberg/Kern luksuskelli, soodsaid ja retrohõngulisi Casio kelli ning muid kelli tuntud tootjatelt igaks elujuhtumiks. Juhul kui te sobivat mudelit ei leidnud, võite alati võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Meie klienditeeninduse ülesandeks on pakkuda abi ja nõustamist ostmisel Kellad.ee-s nii enne kui ka pärast ostu sooritamist. Seetõttu vastame võimalusel kõikidele klientidelt tulevatele kirjadele 24 tunni jooksul. Sellele lisaks garanteerime, et kõik müügis olevad tooted on 100% ehtsad – oleme paljude brändide ametlikud müüjad Eestis. Kui te pole ostetud kaubaga rahul, on teil õigus seda 365 päeva jooksul vahetada või kasutada 2-aastast garantiiõigust.

Võtke ühendust meie klienditeenindusega: klienditeenindus@kellad.ee või +372 589 52 639 (E–R 12:00–17:00).


kellad.ee

  Töötlen päringut...