Kellad.ee-st

Kellad.ee on uus Eesti e-pood, mille eesmärgiks on pakkuda suurimat valikut uusimaid ja kõige kvaliteetsemaid käekelli ning parimat klienditeenindust. E-poodi opereerib ettevõte "EADVENTURES A/S sivuliike Suomessa". Kellad.ee taga seisab entusiastlik ning kliendisõbralik meeskond, mis on tegutsenud aastast 2007 Taanis, Rootsis, Norras ja Soomes. Meie meeskond annab endast parima, et teha Kellad.ee e-poes ostmise võimalikult lihtsamaks, mugavamaks, turvalisemaks ja meeldivamaks, pakkuda parimaid hindu müügis olevatele toodetele ning hoida silma peal moemaailma uusimatel trendidel ja tehnoloogiamaailma uusimatel saavutustel.

Kellad.ee e-pood on loodud eesmärgiga pakkuda alternatiivi füüsilistele poodidele - e-poe eelisteks on suurem valik, võimalus osta iga päev ja igal kellaajal üle kogu Eesti ning seda kõike parima hinnaga. Lisaks sellele pakub Kellad.ee e-pood hooldust ja teenindust vähemalt samal tasemel nagu tavaliseski kellapoes või kellassepa juures.

Käesoleval hetkel on Kellad.ee e-poes üks suurimaid käekellade kaubamärkide valik Eestis. E-poes on nii tipptasemel Suunto kelli sportlastele, kõrgekvaliteedilisi Citizen kelli, unikaalse Taani brändi Dyrberg/Kern luksuskelli, soodsaid ja retrohõngulisi Casio kelli ning muid kelli igaks elujuhtumiks tuntud tootjatelt. Juhul, kui Te sobivat mudelit ei leidnud, võite alati võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Meie klienditeeninduse ülesandeks on pakkuda abi ja nõustamist ostmisel Kellad.ee-s nii enne kui ka pärast ostu sooritamist. Seetõttu vastame võimalusel kõikidele klientidelt tulevatele kirjadele 24 tunni jooksul. Lisaks sellele garanteerime, et kõik müügis olevad tooted on 100% ehtsad - oleme paljude brändide ametlikud müüjad Eestis. Kui te pole ostetud kaubaga rahul, on teil õigus seda 365 päeva jooksul vahetada või kasutada 2-aastast garantiiõigust.

Võtke ühendust meie klienditeenindusega: klienditeenindus@kellad.ee või +372 589 52 639 (E-R 12:00-17:00).
  Töötlen päringut...