Carrie Taylor

Lexington

Omadused

Astoria

Omadused

Carrie Taylor Jewelry

Omadused

Classic Date Sapphire

Omadused
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Sugu
Brändid
Kivid
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp
Tootja
Põhivärv
Ehete tüüp
Ehete materjalid

Üksuseid 1-48 - 74'st

Määra tõusev suund
Carrie Taylor Astoria Day-Date Jubilee CTW1702
Carrie Taylor Astoria Day-Date Jubilee CTW1702
Special Price 69 € Regular Price 139 €
Lisateave
Carrie Taylor Astoria Day-Date Jubilee CTW1703
Carrie Taylor Astoria Day-Date Jubilee CTW1703
Special Price 69 € Regular Price 139 €
Lisateave
Carrie Taylor Astoria Chronograph CTW903
Carrie Taylor Astoria Chronograph CTW903
Special Price 79 € Regular Price 149 €
Lisateave
Carrie Taylor Lexington Silver/White Black Leather
Carrie Taylor Lexington Silver/White Black Leather
Special Price 49 € Regular Price 99 €
Lisateave
Carrie Taylor Lexington Silver/White Pink Leather
Carrie Taylor Lexington Silver/White Pink Leather
Special Price 49 € Regular Price 99 €
Lisateave
Carrie Taylor Rosegold Mesh Band (20mm)
Carrie Taylor Rosegold Mesh Band (20mm)
Special Price 59 € Regular Price 79 €
Lisateave
Page
lehe kohta

Carrie Taylor kellad

Carrie Taylor New York saab oma inspiratsiooni ikoonilisest New Yorgi linnast, mida tuntakse ka Suure Õunana. Brändi asutajad kogesid vahetult seda, kuidas linn kiirgas spetsiaalset energiat ja kuidas selle moekatel elanikel oli selline stiil, mida nad ei olnud varem kogenud. Nad nägid linna säravates tuledes, põnevates restoranides, karismaatilistes poodides ja energilistes piirkondades midagi, mis muutis selle linna silmapaistvaks suurlinnaks. Linn, mida asutajad ise kirjeldavad kui „lõputut inspiratsiooniallikat oma disainide jaoks“. Samas olid nad tohutult lummatud sellest, kuidas New Yorgi inimestel oli spetsiaalne oskus stiliseerida rõivastust sellisel viisil, kus olulisel kohal olid nende käekellad ja aksessuaarid.
Inspiratsiooni otsingute käigus otsustasid asutajad intervjueerida moekaid New Yorgi inimesi, et saada sügavamat arusaama sellest, kuidas need inimesed ise said inspiratsiooni ja kujutasid oma stiili ette. Nad avastasid, et nende inimeste rõivastus pidi peegeldama nende iseloomusid ja käekellad ning ehted olid selle pikenduseks. Nad rõhutasid, et nad ei lase end kunagi piirata sellel, mida tavamood dikteerib, vaid soovisid selle asemel katsetada ja väljendada oma stiili neile omasel viisil. Seega oli nende jaoks oluline omada kindlat rõivaste kollektsiooni, käekellasid ja ehteid, mida oleks võimalik sobitada uutel põnevatel viisidel. Kui asutajad uurisid neilt, kuidas nad valisid, millised käekellad ja ehted peaksid kuuluma nende kollektsiooni, vastasid nad, et hea kollektsioon hõlmab nii klassikalisi kui ka ainulaadseid disaine. Klassikalised ja lihtsad disainid peaks sobima kõigega garderoobis, samas kui ainulaadsed ning põnevad disainid peaks rõivastusele lisama vürtsi veelgi märgatavamal viisil. Arusaamad, mida brändi asutajad kogusid linnast ja selle moodsatelt elanikelt, said Carrie Taylor New Yorgi disainiesteetika aluseks.

Selle põhimõtte tõttu hõlmavad Carrie Taylori kollektsioonid klassikalisi ja ka mitmekülgseid stiile ning mõnesid ainulaadseid ja glamuursemaid stiile. Kollektsioonid on omavahel seotud elegantsete, karismaatiliste ja naiselike stiilide abil, mis edastavad New Yorgi ja selle moegurmaanide vaimsust. Vaimsus, mida tuntakse ja jäädvustatakse igaveseks selliste ikooniliste tegelaskujude kaudu nagu Carrie Bradshaw ning Samantha Jones kuulsast sarjast „Seks ja linn“. Carrie Taylori käekellad sümboliseerivad enesekindlust, isiksust ja loomulikku peensust, mis iseloomustab iga moekat New Yorgi inimest. Kui sa otsid käekella, mis väljendab sinu isiklikku stiili, siis ei pettu sa brändis Carrie Taylor New York.

Brändi Carrie Taylor New York käekellade ametliku edasimüüjana, võid olla kindel, et soetad 100% ehtsa Carrie Taylori käekella ja sellele kehtib brändi ametlik garantii.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused