Citizen Promaster

Citizen on alati olnud spordikellade kaubamärkide eesrinnas, mille parimaks näiteks on Citizen Promaster käekellade seeria. Citizen Promaster kellad on oma mitmekülgsuse tõttu kasutatavad nii maal kui õhus, nii vee peal kui ka vee all. Lisaks sellele on paljudel Citizen Promaster kelladel integreeritud Eco Drive tehnoloogia, mis teeb neid kelli veelgi funktsionaalsemaks. Loomulikult on Citizen Promaster kelladele omane ka ajatu Citizen disain ja kvaliteet.

Kellad.ee e-pood on Citizen käekellade ametlik müüja Eestis, mis tagab seda, et tegemist on 100% originaalse tootega, millega kaasneb 2-aastane originaalhooldus ja garantii. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kui otsid mõnda mudelit, mida meie e-poe valikus veel pole.
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Sugu
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp
Kuupäeva näidik

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused

Toode on lisatud ostukorvi!