Naiste käekellad

Daniel Wellington naiste käekellad

Daniel Wellingtoni käekellasid seostatakse eelkõige USA-st pärit preppy-stiiliga, kuid nende minimalistlik, kuid pilkupüüdev disain võimaldab neid sobitada ka kõiksugu muude stiilidega. Valikus on nii värviliste rihmadega kui ka nahkrihmadega kelli, nii hõbe- kui kuldääristusega numbrilaudu. Unikaalsed Daniel Wellingtoni kellad sobivad igasse olukorda ja konteksti, mis teeb neist ideaalse argipäevakella või aksessuaari pidulikeks sündmusteks.

Kellad.ee e-pood on Daniel Wellington käekellade ametlik müüja Eestis, mis tagab seda, et tegemist on 100% originaalse tootega, millega kaasneb 2-aastane originaalhooldus ja garantii. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kui otsid mõnda mudelit, mida meie e-poe valikus veel pole.

Laadin...
Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused

Toode on lisatud ostukorvi!