Oris
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Sugu
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp

Üksuseid 1-48 - 125'st

Määra tõusev suund
Page
lehe kohta

Oris kellad

Oris on Šveitsi luksuskellabränd, mille asutasid 1904. aastal Paul Cattin ja Georges Christian Šveitsis Holsteini linnas. Ettevõte alustas väikese töökojana, mis tootis kellamehhanisme, kuid kasvas kiiresti lugupeetud ajanäitajate tootjaks. Algusaastatel keskendus Oris taskukellade tootmisele, kuid hiljem läks üle käekellade tootmisele.

Kogu 20. sajandi jooksul jätkas Oris kasvu ja laienemist, luues kvaliteetsete ja töökindlate kellade tootja maine. Ettevõte sai eriti tuntuks oma mehaaniliste kellade poolest, mille disainimisel keskenduti sageli konkreetsetele tööstusharudele, nagu lennundus, sukeldumine ja motosport.

Orise kohta on vähetuntud fakt, et neil on pikk ajalugu spetsiaalselt lennutööstusele mõeldud kellade tootmisel. Oris on pilootkellasid tootnud alates 1930. aastatest ning neil on sügav arusaam pilootide ainulaadsetest vajadustest ajamõõtmise osas. Paljudel Orise lennukelladel on ülisuured kroonid, mis muudab nende kasutamise lihtsaks kinnaste kandmise ajal, samuti on neil sageli mitu ajavööndit, mis on kasulik pilootidele, kes reisivad sageli erinevates ajavööndites. Neil on ka partnerlus Oris Big Crown ProPilot Worldtimer käekellaga, mis loodi professionaalsete pilootide abiga, ja see on esimene kell maailmas, millel on mehaaniline kõrgusmõõtur, mis on kellade puhul väga haruldane funktsioon.

2000. aastate alguses sai Orisest Šveitsi kellatööstuse juhtiv bränd ja nad on laiendanud oma tootevalikut nii meestele kui naistele mõeldud käekelladele. Ettevõte on tuntud ka oma pühendumuse poolest keskkonnaalastele algatustele ning on käivitanud mitmeid algatusi jätkusuutlikkuse ja loodushoiu edendamiseks. Neil on ka partnerlussuhted paljude spordiürituste, meeskondade ja sportlastega, nagu vormel 1 ja DTM võidusõit, mis teeb neist ühe valdkonna äratuntavama kaubamärgi.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused