Seiko
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Sugu
Brändid
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp

Üksuseid 1-48 - 187'st

Määra tõusev suund

Aastakümneid kestnud innovatsiooni kellavalmistamises

1913. aastal lasi Seikosha välja oma esimese käekella ja 1924. aastal esitles esimest sisseehitatud alarmiga taskukella. Need varased kellad olid tuntud oma täpsuse ja vastupidavuse poolest ning saavutasid kiiresti maine kui ühed parimad Jaapanis saadaolevad kellad.

1969. aastal tutvustas Seiko maailma esimest kvartskella Seiko Quartz-Astroni. See kell oli uskumatult täpne ja sai kiiresti populaarseks kogu maailmas. See uuendus võimaldas Seikol saada üheks juhtivaks kellatootjaks maailmas ja muutis kvartskellad kõige populaarsemaks kellatüübiks.

Lõbus fakt Seiko kohta

Üks vähetuntud fakt Seiko kohta on see, et 1960ndatel töötasid nad välja esimese televiisori, mida tuntakse ka kui "televiisorit", mis oli väike kaasaskantav televiisor, mida sai randmel kanda. Kell ilmus esmakordselt Jaapanis 1963. aastal ja hiljem tuli see välja ka teistes riikides. Kell oli küll ajast ees, kuid oma kõrge hinna ja väikese ekraani suuruse tõttu polnud see kuigi populaarne, kuid tegemist oli tehnoloogilise uuendusega minitelevisiooni valdkonnas.

Kus on Astroni, Prospexi ja Presage'i mudelid?

Lepingulistel põhjustel ei saa me selles veebipoes näidata oma ulatuslikke Astroni, Prospexi ja Presage'i mudelite kollektsioone. Kui olete nendest mudelitest huvitatud, soovitame teil külastada meie peamist veebipoodi Watchia, kus tutvustame kõiki meie Seiko kellasid. Oleme Seiko esmaklassiline jaemüüja, seega võite sealt leida haruldasi ja raskesti leitavaid Seiko mudeleid.

Seiko Alarm Clock QHR201L
Seiko Alarm Clock QHR201L
Special Price 49 € Regular Price 69 €
Lisateave
Seiko Solar Ladies SUP433P1 Seiko Solar Ladies SUP433P1
Seiko Solar Ladies SUP433P1
Regular Price 319 €
Lisateave
Seiko Classic Sapphire SUR468P1
Seiko Classic Sapphire SUR468P1
Special Price 209 € Regular Price 289 €
Lisateave
Seiko Conceptual Chronograph SSB417P1
Seiko Conceptual Chronograph SSB417P1
Special Price 299 € Regular Price 409 €
Lisateave
Seiko Classic SWR073P1
Seiko Classic SWR073P1
Regular Price 259 €
Lisateave
Page
lehe kohta

Seiko kellad

Seiko asutas 1881. aastal Kintaro Hattori Jaapanis Tokyos. Hattori alustas kellade ja kellade müümisega ja parandamisega väikeses poes, kuid ta mõistis kiiresti, et Jaapanis on nõudlus kvaliteetsete ja taskukohaste kellade järele. 1892. aastal alustas ta oma käekellade tootmist nime all Seikosha, mis tähendab "peente tööde maja".

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused