Seiko

Seiko kellad

Seiko asutas 1881. aastal Kintaro Hattori Jaapanis Tokyos. Hattori alustas kellade ja kellade müümisega ja parandamisega väikeses poes, kuid ta mõistis kiiresti, et Jaapanis on nõudlus kvaliteetsete ja taskukohaste kellade järele. 1892. aastal alustas ta oma käekellade tootmist nime all Seikosha, mis tähendab "peente tööde maja".
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Sugu
Brändid
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp
Kuupäeva näidik

Üksuseid 1-48 - 216'st

Määra tõusev suund

Aastakümneid kestnud innovatsiooni kellavalmistamises

1913. aastal lasi Seikosha välja oma esimese käekella ja 1924. aastal esitles esimest sisseehitatud alarmiga taskukella. Need varased kellad olid tuntud oma täpsuse ja vastupidavuse poolest ning saavutasid kiiresti maine kui ühed parimad Jaapanis saadaolevad kellad.

1969. aastal tutvustas Seiko maailma esimest kvartskella Seiko Quartz-Astroni. See kell oli uskumatult täpne ja sai kiiresti populaarseks kogu maailmas. See uuendus võimaldas Seikol saada üheks juhtivaks kellatootjaks maailmas ja muutis kvartskellad kõige populaarsemaks kellatüübiks.

Seiko Classic SFQ803P1
Seiko Classic SFQ803P1
Special Price 81 € Regular Price 301 €
Omadused
Seiko Classic Valentines SUR502P1
Seiko Classic Valentines SUR502P1
Special Price 117 € Regular Price 301 €
Omadused

Lõbus fakt Seiko kohta

Üks vähetuntud fakt Seiko kohta on see, et 1960ndatel töötasid nad välja esimese televiisori, mida tuntakse ka kui "televiisorit", mis oli väike kaasaskantav televiisor, mida sai randmel kanda. Kell ilmus esmakordselt Jaapanis 1963. aastal ja hiljem tuli see välja ka teistes riikides. Kell oli küll ajast ees, kuid oma kõrge hinna ja väikese ekraani suuruse tõttu polnud see kuigi populaarne, kuid tegemist oli tehnoloogilise uuendusega minitelevisiooni valdkonnas.

Kus on Astroni, Prospexi ja Presage'i mudelid?

Lepingulistel põhjustel ei saa me selles veebipoes näidata oma ulatuslikke Astroni, Prospexi ja Presage'i mudelite kollektsioone. Kui olete nendest mudelitest huvitatud, soovitame teil külastada meie peamist veebipoodi Watchia, kus tutvustame kõiki meie Seiko kellasid. Oleme Seiko esmaklassiline jaemüüja, seega võite sealt leida haruldasi ja raskesti leitavaid Seiko mudeleid.

Seiko Classic SWR052P1
Seiko Classic SWR052P1
Regular Price 199 €
Omadused
Seiko Alarm Clock QHE125R
Seiko Alarm Clock QHE125R
Regular Price 32 €
Omadused
Seiko Alarm Clock QHE125L
Seiko Alarm Clock QHE125L
Regular Price 29 €
Omadused
Seiko Classic SWR049P1
Seiko Classic SWR049P1
Regular Price 204 €
Omadused
Seiko Classic Solar SUP381P1
Seiko Classic Solar SUP381P1
Special Price 85 € Regular Price 315 €
Omadused
Page
lehe kohta

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused