Spartos
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Korpuse materjal
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp

36 toodet

Määra tõusev suund
lehe kohta

Spartos

Maskuliinne, trendikas ja kompromissitu – kõik need kolm sõna võivad kirjeldada nii Spartose käekella kui ka ikoonilist Sparta sõdalaste kultuuri 6.–4. sajandil eKr, millest bränd oma inspiratsiooni on saanud. Selle inspiratsiooniga siseneb Spartos igasse uude disaini mõttega, mida Sparta mees võiks tänapäeval oma randmel kanda.

Sparta sõdalaste kultuur põhines sellise mehe ideaalil, kes oli valmistatud millestki erilisest ja kellel oli konkreetne mentaliteet. Ta pidi olema intelligentne, arendama enesedistsipliini, olema jõuline, õiglane, aus ja muidugi ka füüsiliselt tugev. Seetõttu pole Spartos ainult kellabränd – see sümboliseerib elustiili, kus on kesksel kohal sihikindlus, enesekindlus ja oma keha ning hinge eest hoolitsemine. See on igapäevane meeldetuletus, et laseksite vabaks oma sisemise sõdalase mõtteviisi, et seista täieliku kartmatusega silmitsi iga uue väljakutsega.

Spartose brändist leiate valiku trendikaid, lahedaid ja ainulaadseid meeste käekellasid maskuliinsete siluettidega. Igal kollektsioonil on ainulaadsed detailid ja põnevad disainikombinatsioonid, mida kohtab turul sellise hinna juures väga harva. Oma ainulaadse ilmega õhutavad käekellad kõndima läbi elu sama mõtteviisi ja väärtustega, mis olid kesksed Sparta sõdalaste jaoks. Pole kahtlustki, et äratate tähelepanu selliste silmapaistvate Spartose käekelladega. Kõigele lisaks usuvad Spartose brändi asutajad, et vinge kell ei pea maksma tervet varandust, ja seetõttu võite olla kindel, et igal Spartose käekellal on soodne hinna ning kvaliteedi suhe.

Spartose käekellade volitatud edasimüüjana tagatakse teile brändi ametlik garantii, kui soetate oma Spartose kella meie veebipoest. Lisaks on tagatud see, et tegemist on 100% ehtsa käekellaga.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused