Spinnaker

Spinnaker kellad

Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Klaas
Kellamehhanism
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp

Üksuseid 1-48 - 50'st

Määra tõusev suund
Page
lehe kohta

Spinnaker on kellabränd, mis ammutab inspiratsiooni meremaailmast ja kujundab merehõngulisi ajanäitajaid. Brändi asutas 2013. aastal Hongkongis asuv entusiastide rühm ning sellest ajast alates on nad loonud tuntust vastupidavate, töökindlate ja nii maal kui merel seiklemiseks sobivate kellade loomisel.

Bränd pakub laias valikus stiile alates sukeldumiskelladest kuni välikellade ja kronograafideni. Nad kasutavad kvaliteetseid liigutusi, kas kvarts- või automaatseid, ning kvaliteetseid komponente, et tagada nende kellade täpsus ja töökindlus. Need on tuntud oma unikaalse disaini, julgete ümbriste ja vintage-inspireeritud numbrilaudade poolest.

Brändi asutajatel on kirg purjetamise vastu ning nad soovisid luua kellasid, mis sobiksid meremeestele ja teistele merehuvilistele. Paljudel nende kelladel on kõrge veekindluse klassifikatsioon, mistõttu need sobivad ujumiseks, snorgeldamiseks ja muudeks veespordialadeks. Neil on sageli luminestseeruvad osutid ja markerid, mis muudab kellad hästi loetavaks ka vähese valgusega tingimustes. See funktsioon on eriti kasulik meremeestele ja sukeldujatele.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused