Swiss Military Hanowa meeste käekellad

Swiss Military Hanowa käekellade seas on lai valik kelli meestele – sportlikke käekelli, mis tänu oma unikaalsele disainile sobivad ka argipäevaks ja pidulikuks sündmuseks. Kellad on valmistatud Šveitsis ning selleks on kasutatud parimaid materjale: safiirklaas, roostevaba teras, ehtne nahk. Valikus on nii kronograafmehhanismiga käekelli kui ka kelli sukeldujatele, lihtsama disainiga mudeleid ning multifunktsionaalseid kelli, mida ühendab tagatud täpsus ja kvaliteet.

Kellad.ee e-pood on Swiss Military Hanowa toodete ametlik müüja Eestis, mis tagab seda, et tegemist on 100% originaalse tootega, millega kaasneb 2-aastane originaalhooldus ja garantii. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kui otsid mõnda mudelit, mida meie e-poe valikus veel pole.
Laadin...
Leia kategooria järgi
Ostlemise Valikud
Rihma tüüp
Rihma värv
Numbriplaadi värv
Korpuse värv
Klaas
Veetaluvus
Diameeter
Korpuse paksus
Hind
Kinniti tüüp
Kuupäeva näidik

26 toodet

lehe kohta
Määra tõusev suund

26 toodet

lehe kohta
Määra tõusev suund

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused

Toode on lisatud ostukorvi!