Beco

Beco Boxy Fancy Brick watchwinder for one watch, edition gold, combinable, with adapter

Veel pilte

Beco Beco Boxy Fancy Brick watchwinder for one watch, edition gold, combinable, with adapter
  • Kood: 309409

Tavahind: 219 € Säästa 55%

Erihind 99 €

The clock is no longer produced

Dette ur kan opleves i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Lisateave

Klaas Akrüül
Tootenumber 309409
SCAN SKU 4022739652592
Arvustus

Kahjuks on Beco Boxy Fancy Brick watchwinder for one watch, edition gold, combinable, with adapter tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Boxy Fancy Brick watchwinder for one watch, edition gold, combinable, with adapter er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...