Laadin...

Cape Cod Polishing Cloth + Buffing Cloth

Säästa 21%
Soodushind 27 € Tavahind 34 €
Cape Cod
Laos olemas
Tooted postitatakse koheselt kõikidel tööpäevadel, kui tellimus on esitatud enne 15.00
Cape Cod on maailma kellaentusiastide seas kõige enam tunnustust saanud bränd, mis tegeleb kellade poleerimise ja hooldamisega. Toodet kasutatakse metallilt väikeste pinnapealsete kriimustuste eemaldamiseks ja ka ilusa viimistluse teostamiseks kellarihmadel ning karpidel. See kott sisaldab kahte lappi ja kotti on võimalik pärast kasutust uuesti sulgeda, et lapid ära ei kuivaks.

LISAKS: on kotti lisatud Cape Codi mikropoleeriv lapp lisaviimistluse teostamiseks. Lappi on võimalik pesta ja korduvalt kasutada. Kellad.ee on brändi Cape Cod toodete ametlik edasimüüja.

Toode on lisatud ostukorvi!

Omadused

Metallide poleerimine
Cape Codi lapid poleerivad ära kõik pealispinnal olevad kriimustused ja taastavad sära teie kellale. Kotis on 2 lappi, millele on juba lisatud poleerivat ainet, seega saate oma kella kohe poleerima asuda. Võite lõigata väikese tüki riiet (10x15 cm), kuna enamike kellade poleerimise jaoks on vaja väikest riidetükki. Kohe pärast poleerimise alustamist võib lapp muutuda tumedaks/musta värvi, kuid see on täiesti normaalne ja märk sellest, et poleerimine toimib metalli puhul. Pange tähele, et lappi on võimalik kasutada peaaegu kõikide metallide peal, kuid peaksite seda kasutama ainult läikivate pindade peal. Näiteks on mõningatel kelladel matistatud terasest ühenduskohad ja poleeraine kasutamine võib nende viimistluse ära rikkuda. Pange tähele ka seda, et lappe EI TOHIKS kasutada klaasist pindade peal!

Taaskasutatav
Cape Codi lappe on võimalik pärast kasutamist taaskasutada (isegi kui nad näevad mustad ja määrdanud välja), oluline on nad panna suletud kotti, et nad ära ei kuivaks.

Mikrokiust poleerimislapp
Lappi kasutatakse metallpinna poleerimiseks ja puhastamiseks pärast Cape Codi poleerimisaine pealekandmist. Annab kellale imeliselt kena viimistluse. Lappi on võimalik pesta ja uuesti kasutada.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.