Laadin...

Cape Cod Polishing Cloth + Buffing Cloth

Regular Price 49 €
Cape Cod
Laost otsas
backordered
Cape Cod on maailma kellaentusiastide seas kõige enam tunnustust saanud bränd, mis tegeleb kellade poleerimise ja hooldamisega. Toodet kasutatakse metallilt väikeste pinnapealsete kriimustuste eemaldamiseks ja ka ilusa viimistluse teostamiseks kellarihmadel ning karpidel. See kott sisaldab kahte lappi ja kotti on võimalik pärast kasutust uuesti sulgeda, et lapid ära ei kuivaks.

LISAKS: on kotti lisatud Cape Codi mikropoleeriv lapp lisaviimistluse teostamiseks. Lappi on võimalik pesta ja korduvalt kasutada. Kellad.ee on brändi Cape Cod toodete ametlik edasimüüja.

Toode on lisatud ostukorvi!

Tootekirjeldus

Metallide poleerimine
Cape Codi lapid poleerivad ära kõik pealispinnal olevad kriimustused ja taastavad sära teie kellale. Kotis on 2 lappi, millele on juba lisatud poleerivat ainet, seega saate oma kella kohe poleerima asuda. Võite lõigata väikese tüki riiet (10x15 cm), kuna enamike kellade poleerimise jaoks on vaja väikest riidetükki. Kohe pärast poleerimise alustamist võib lapp muutuda tumedaks/musta värvi, kuid see on täiesti normaalne ja märk sellest, et poleerimine toimib metalli puhul. Pange tähele, et lappi on võimalik kasutada peaaegu kõikide metallide peal, kuid peaksite seda kasutama ainult läikivate pindade peal. Näiteks on mõningatel kelladel matistatud terasest ühenduskohad ja poleeraine kasutamine võib nende viimistluse ära rikkuda. Pange tähele ka seda, et lappe EI TOHIKS kasutada klaasist pindade peal!

Taaskasutatav
Cape Codi lappe on võimalik pärast kasutamist taaskasutada (isegi kui nad näevad mustad ja määrdanud välja), oluline on nad panna suletud kotti, et nad ära ei kuivaks.

Mikrokiust poleerimislapp
Lappi kasutatakse metallpinna poleerimiseks ja puhastamiseks pärast Cape Codi poleerimisaine pealekandmist. Annab kellale imeliselt kena viimistluse. Lappi on võimalik pesta ja uuesti kasutada.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Arvustused
Tarne

Tarnemeetodid

Praegusel hetkel pakume veebipoes Kellad.ee järgmisi tarnemeetodeid.

Tarnemeetodid Eestis Hind
Tavatransport (tavapost või DPD pakiautomaat/pakipood) 8–16 tööpäeva 8 €
Kiirkuller (Pakipoodi / DPD pakiautomaati) 4–7 tööpäeva 10 €
Ekspressteenus UPS ukselt-uksele 2–5 tööpäeva 13 €

Märkus: See on saatmisettevõtete hinnanguline tarneaeg, mitte garanteeritud tarneaeg.

Tarne väljaspoole Eestit

Pakume tarnet ka järgmistesse riikidesse:  Leedu, Läti, Soome ja Taani. Tarne sihtriike näete ostukorvis riiki valides. Tarne hinnad nendesse riikidesse jäävad vahemikku 8–17 €.
Lisainfo
Lisainfo
Tootenumber8821-1
EAN746969888210
BrändidCape Cod
Suuruste juhend


Kuidas mõõdetakse käekella suurust?
Diameeter
Levinud mõisteks on diameeter, kuid kõikidel käekelladel pole ringikujuline kellakorpus. Seega mõõdetakse laiust vasakult paremale. Pidage meeles, et mõne tootja puhul võetakse laiuse mõõtmisel arvesse ka krooni (kella seadistamiseks) ja nuppe. Kuid me üritame kõiki kellasid ühtsustada, et kella kroon ei läheks laiuse mõõtmisel arvesse.

suurusinfo
Korpuse paksus
Paksus – või otsevaates käekella kõrgus – määratakse, mõõtes kella tipust alumise osani, nagu on näidatud allpool. Võrdluseks, 1-eurone münt on 2,33 mm paks.
Käekellade puhul kasutatakse tavapäraselt järgmisi numbreid.
Kitsas: 4–6 millimeetrit
Tavaline: 6–12 millimeetrit
Suur: 12–14 millimeetrit
Ülemõõduline: 14–18 millimeetrit

Tööriistad ja hooldus

Selleks, et eemaldada roostevabast terasest kellarihma lülisid, pakume teile suurepärast allahindlust, kui tellite samal aja käekella: Kellarihmade suuruse reguleerimise tööriist – väärtus 24,95 ja Käekella trumlite tööriist – kellarihmade/-lülide jaoks (väärtus 9 €), et hõlpsasti muuta või lühendada olemasolevat kellarihma.

Soovitame toodet Cape Cod Polishing Cloth + Buffing Cloth. Kui soovite metallilt eemaldada kriimustusi (poleerida kellarihmasid ja -korpuseid). Kui teil ei vea ja käekella klaasile on tekkinud kriimustused, on suurepäraseks tooteks: Beco Polywatch Lens Polishing Cream 211147.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused