Beco

Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder, adapteriga

More Views

Beco Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder, adapteriga
  • Kood: 309303
Kolme käekella mahutav Beco Atlantic watchwinder hoiab kineetiliselt laaduvaid kelli alati kandmisvalmis - watchwinder imiteerib kandja liigutusi, tehes 650-3600 pööret päevas, hoides seega kella alati laetuna. Tänu naturaalsest puidust ja klaasist unikaalse disainiga korpusele on see ka suurepärane sisustuselement.
Omadused

Tavahind: 519 € Säästa 46%

Erihind 279 €

The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Klaas Mineraal
Tootenumber 309303
SCAN SKU 4022739685354
Arvustus

Kahjuks on Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder, adapteriga tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Atlantic - Roosipuuviimistlusega watchwinder, adapteriga er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...