Beco

Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile

More Views

Beco Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile
  • Kood: 309344
Beco Boxy Center Small on unikaalne toode watchwinder'ite hoidmiseks, mis mahutab kuni 6 Beco Boxy watchwinder'it. See korrastab watchwinderite jutmeid ning hoiab neid stabiilselt koos, lisaks on sellel ka sahtel kuni 3 käekella hoidmiseks.
Omadused

Tavahind: 119 € Säästa 42%

Erihind 69 €

Saadavus: Laos

Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Tasuta transport
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Tootenumber 309344
SCAN SKU 4022739046841
Arvustus

Kahjuks on Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Beco Boxy Center Small - Vooluallikaalus kuni 6-le Boxy watchwinder'ile er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...