BCBG Max Azria

BCBG Max Azria Ladies BG50821003 - RIP

More Views

BCBG Max Azria BCBG Max Azria Ladies BG50821003 - RIP
Kood: BG50821003
Tüüp: Naised
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.BCBG Max Azria  on Ameerika bränd, mille asutas Tuneesia disainer Max Azria 1989. aastal. Lühend BCBG kõlab nagu Pariisis kasutatav fraas: „bon chic, bon genre“, mis tähendab “hea stiil, hea hoiak”. BCBG Max Azria ilusad ja naiselikud disainid tagavad teile ainulaadsed kellad, mis keskenduvad stiilile kui suhtumisele ümbritsevasse. 

Kogege omapärase suhtumisega ilusaid kellasid brändilt BCBG Max Azria veebipoes Kellad.ee, mis on brändi ametlik edasimüüja.

Omadused

Tavahind: 119 € Säästa 59%

Erihind 49 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Nahast rihm
Kellarihm on valmistatud nahast.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 30 m (3 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 3 bar või 30 m, mis tähendab, et kell talub küll vihma ja veepritsmeid, kuid vees seda kanda ei tohi. Meetrite arv (30) ei tähista lubatud sukeldumissügavust, kella ei tohi kanda basseinis või duši all. Väärtus 3 atm (30 m) on õhurõhk, mis mõõdeti veetaluvuse katsel (ISO 2281), see on rõhk 30 m sügavusel ja paigaloleku korral. Vees liikumisel rõhk tõuseb, mis tähendab, et kell talub tegelikult ainult minimaalset kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 22 mm
Korpuse paksus 6 mm
Rihma tüüp Nahk (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 12-20 cm)
Rihma laius 14 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 3 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Roosa
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Roosa kuld
Numbriplaadi värv Roosa
Brändid BCBG Max Azria
Tootenumber BG50821003
EAN 020571458345
Sugu Naised
Arvustus

Kahjuks on BCBG Max Azria Ladies BG50821003 - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

BCBG Max Azria Ladies BG50821003 - RIP er 22 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 6 mm.

  Töötlen päringut...