Beco

Beco Patareihoolduskomplekt watchwinder'itele

More Views

Beco Beco Patareihoolduskomplekt watchwinder'itele
Kood: 309334A

Saadavus: Laos

Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Beco patareihoolduskomplektiga võivad Beco watchwinder’id töötada ka patareide abil, võimaldades watchwinder’eid kaasa võtta ka sinna, kus pole võimalust vooluvõrku kasutada. Hoolduskomplekt töötab 4 Alkaline D-tüüpi patarei abil (pole komplektis) ning see võimaldab varustada energiaga watchwinder’eid kuni 3 mootoriga (väljund 3 V).
Omadused

Tavahind: 49 € Säästa 41%

Erihind 29 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Akutoitega laadimisseade BECO kellade käigumehhanismidele
Teie kellad on tavaliselt kuskile ära pandud ja eemal pistikupesast, kuid peavad alati olema valmis. Probleemi lahendamiseks on teil vaja BECO kellade käigumehhanismi ja seda akutoitega laadimisseadet.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Brändid Beco
Tootenumber 309334A
EAN 4022739200823
Arvustus

Beco Patareihoolduskomplekt watchwinder'itele er mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...