Casio

Casio Sheen SHE-4509SG-5AER

More Views

Casio Casio Sheen SHE-4509SG-5AER
Kood: SHE4509SG 5AER

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle kella on disaininud ja valmistanud Casio ning see kuulub elegantsete naistekellade kollektsiooni Casio Sheen.

Kellad.ee on Casio kellade ametlik edasimüüja. Sellega kindlustame teile 100% ehtsa Casio teeninduse ja tootetoe ning ülemaailmse garantii.
Omadused
Hind 189 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Neoonvalgustus
Kella sisseehitatud LED-tuli kiirgab ultraviolettvalgust. Kella osutid ja tunnitähised on kaetud fluorestseeriva materjaliga, mida valgustab ultraviolettvalgus – tulemuseks on unikaalne valgusefekt.

Kuupäevanäit
Ekraanil kuvatakse kuupäev.

Swarovski kividSeda kella katavad säravad Swarovski kristallid.

Terasest ja keraamikast korpus
Kõrgtehnoloogiline keraamika teeb kella erakordselt vastupidavaks ja kriimustuskindlaks. Samas on materjal suhteliselt kerge, tänu millele sobib see kellatootjatele ideaalselt. Materjal on nii tugev, et seda kasutatakse ka kuulikindlates vestides.

Safiirklaas
Safiirklaas on kuni 7 korda tugevam kui teras ja seda edestab Mohsi skaalal vaid teemant. Seega tagab safiir teie kella tugevaima võimaliku kaitse.

Roostevabast terasest kellavõru
Tugev, vastupidav ja elegantne. Kellavõru on valmistatud roostevabast terasest, mis teeb sellest klassikalise kvaliteetkella.

Turvamehhanism
Sellel kellal on täiendav turvamehhanism, mis ei lase kellal kogemata/õnnetuse tõttu lahti minna.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.


Omadused

Omadused

Diameeter 34 mm
Korpuse paksus 10 mm
Rihma tüüp Roostevaba teras (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 11-22 cm)
Rihma laius 13 mm
Klaas Safiir
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Kasutuselevõtt
Rihma värv Hõbe
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbe, Vask
Numbriplaadi värv Pruun, Vask
Brändid Casio
Tootenumber SHE4509SG 5AER
EAN 4971850918844
Sugu Naised
Arvustus

Casio Sheen SHE-4509SG-5AER er 34 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 10 mm.

  Töötlen päringut...