Dyrberg Kern

Dyrberg/Kern Crystalia CEC 5WG5 - RIP

More Views

Dyrberg Kern Dyrberg/Kern Crystalia CEC 5WG5 - RIP
Kood: 333507
Tüüp: Naised
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle elegantse käekella on disaininud Taani bränd Dyrberg/Kern. See kuulub nende kollektsiooni Crystalia, mille keraamilised kellad on kaunistatud Swarovski kristallidega.keraamiliste naiste käekellade kollektsiooni.

Kellad.ee on Dyrbergi/Kerni kellade ametlik edasimüüja. See tähendab, et kui ostate kella meie poest, võite kindel olla, et saate ehtsa ja testitud kvaliteediga toote ning kehtiva garantii.
Omadused

Tavahind: 319 € Säästa 34%

Erihind 209 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Swarovski kividSeda kella katavad säravad Swarovski kristallid.

Keraamiline kellakorpus ja -võru
Kõrgtehnoloogiline keraamika teeb kella erakordselt vastupidavaks ja kriimustuskindlaks. Samas on materjal suhteliselt kerge, mis tähendab, et see sobib kellatootjatele ideaalselt. Materjal on nii tugev, et seda kasutatakse ka kuulikindlates vestides.

Kuupäevanäit
Ekraanil kuvatakse kuupäev.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.


Omadused

Omadused

Diameeter 34 mm
Korpuse paksus 11 mm
Rihma tüüp Keraamiline
Rihma laius 14 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Liblikkinniti
Rihma värv Valge
Korpuse materjal Keraamiline
Korpuse värv Valge
Numbriplaadi värv Hõbe, Kuld
Brändid Dyrberg Kern
Tootenumber 333507
EAN 5703885258263
Sugu Naised
Arvustus

Kahjuks on Dyrberg/Kern Crystalia CEC 5WG5 - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Dyrberg/Kern Crystalia CEC 5WG5 - RIP er 34 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 11 mm.

  Töötlen päringut...