Jnew

Fibex Jnew Kids Leaves 86195-white

More Views

Jnew Fibex Jnew Kids Leaves 86195-white
Kood: 86195-white
Saadavus: Läbimüüdud
Tüüp: Lapsed
Tarneaeg: Läbimüüdud

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

See laste käekell, mille on valmistanud bränd Fibex, kuulub lõbusate ja värviliste kellade kollektsiooni, mis on mõeldud väikestele tüdrukutele ning poistele. Selle kollektsiooni nimi on Fibex Jnew Kids.

Selle käekella on valmistanud Fibex, mis valmistab spordikellasid ja kvaliteetseid digitaalkellasid. Kellad.ee on brändi Fibex kellade ametlik edasimüüja.
Omadused

Tavahind: 29 € Säästa 69%

Erihind 9 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Pöörlev kuju sekundiseierina
Pange tähele, et see kell on valmistatud läbipaistva numbrilauaga, sellel puudub traditsiooniline sekundi seier. Numbrilaua küljes on lõbus pöörlev kuju, mis pöörleb kella ümber, mitte sekundiseieri ümber. See kehtib ainult sekundiseieri puhul. Tunni ja minuti seierid toimivad traditsioonilisel viisil.

Kummist rihm
Kerge ja pehme, samas hästi painduv ja vastupidav.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 30 m (3 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 3 bar või 30 m, mis tähendab, et kell talub küll vihma ja veepritsmeid, kuid vees seda kanda ei tohi. Meetrite arv (30) ei tähista lubatud sukeldumissügavust, kella ei tohi kanda basseinis või duši all. Väärtus 3 atm (30 m) on õhurõhk, mis mõõdeti veetaluvuse katsel (ISO 2281), see on rõhk 30 m sügavusel ja paigaloleku korral. Vees liikumisel rõhk tõuseb, mis tähendab, et kell talub tegelikult ainult minimaalset kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 26 mm
Korpuse paksus 8 mm
Rihma tüüp Kummi (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 10-18 cm)
Rihma laius 14 mm
Klaas Akrüül
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 3 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Valge
Korpuse materjal Plast
Korpuse värv Helepunane, Roosa
Numbriplaadi värv Helepunane, Roosa, Valge
Brändid Jnew
Tootenumber 86195-white
EAN 861958619518
Sugu Lapsed
Arvustus

Fibex Jnew Kids Leaves 86195-white er 26 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 8 mm.

  Töötlen päringut...