Fibex

Fibex Mini 100M Aqua Lume FIBEXAAC02

More Views

Fibex Fibex Mini 100M Aqua Lume FIBEXAAC02
Kood: FIBEXAAC02

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised, Lapsed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Väike nutikas käekell silikoonrihmaga, mis tundub nahal kerge ja pehme. Kellal on seesmine valguse nupp, mis valgustab kella kogu numbrilauda kaunites helendavates värvides. Kell on veekindel kuni 10 bari (100 meetrit), seega võite kella kasutada ilma seda kahjustamata vannis, rannas või basseinis.

Selle käekella on valmistanud Fibex, mis valmistab spordikellasid ja kvaliteetseid digitaalkellasid. Kellad.ee on brändi Fibex kellade ametlik edasimüüja.
Omadused

Tavahind: 59 € Säästa 34%

Erihind 39 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Valgustatud numbrilaud
Ühe nupuvajutusega valgustatakse kella kogu numbrilaud kaunites helendavates värvides. Valgustatud olekus on teil väga lihtne vaadata kellaaega – pole oluline, kas olete pimedaga väljas või peidate end ema ja isa eest teki all!

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 100 m (10 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 10 bar või 100 m, mis tähendab, et kella võib kanda ka ujudes. Silmas tuleb pidada, et meetrite arv (100) ei võrdu lubatud sukeldumissügavusega. Väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja mis kehtis paigalolekul. Vees tegutsemisel tõuseb rõhk oluliselt, mis tähendab, et tegelikkuses on talutav sügavus meetrites väiksem.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 33 mm
Korpuse paksus 11 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 10-19 cm)
Rihma laius 12 mm
Kellamehhanism Kvarts
Veetaluvus 10 atm (ujumine/vanniskäik)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Roheline, Sinine
Korpuse materjal Plast
Korpuse värv Roheline, Sinine
Numbriplaadi värv Valge
Brändid Fibex
Tootenumber FIBEXAAC02
EAN 5714064001167
Sugu Naised, Lapsed
Arvustus

Fibex Mini 100M Aqua Lume FIBEXAAC02 er 33 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 11 mm.

  Töötlen päringut...