Fibex

Fibex Vibrating Reminder Watch FIBEX8V03

More Views

Fibex Fibex Vibrating Reminder Watch FIBEX8V03
Kood: FIBEX8V03

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised, Mehed, Lapsed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle väikse laheda käekella on valmistanud Fibex ja see kuulub nende kollektsiooni Fibex Reminder Watch. Käekellal on kokku 8 iseseisvat alarmi. Kell on n-ö tõhus „tualetikell“ (lastele, kes peavad meeles pidama tualetiskäimist) või hea ravimite võtmise meenutamiseks kindlal ajal. Vibreerivad alarmid on väga tõhusad, kuid samal ajal väga diskreetsed ümbritseva suhtes.

Selle käekella on valmistanud Fibex, mis valmistab spordikellasid ja kvaliteetseid digitaalkellasid. Kellad.ee on brändi Fibex kellade ametlik edasimüüja.
Omadused

Tavahind: 69 € Säästa 14%

Erihind 59 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

8 iseseisvat vibreerivat alarmi
Kell on valmistatud 8 iseseisva vibreeriva alarmiga, mis panevad aktiveerimisel kella vibreerima 20 sekundiks. Pange tähele, et kellal puudub akustiline signaal. Alarm on märgatav valguse ja vibratsiooni kaudu. Alarmi on võimalik peatada nupuvajutusega. Vibratsioon on piisavalt tugev, et tuletada käekella kandjale diskreetselt meelde nt tualeti kasutamist, ravimite võtmist või muud, ilma et teised inimesed alarmi märkaks.

Sobib nii suurtele kui ka väikestele randmetele
Kellarihma disain võimaldab kella kanda erineva suurusega randmete peal. Kell kaalub ainult 18 grammi, nii et seda saavad kanda ka kõige väiksemad lapsed, ilma et kell tunduks raske või häiriv.

Laadimine USB-juhtmega
Käekella laadimine toimub USB-juhtmega, mida on võimalik ühendada enamike laadijatega, sülearvutitega jne. Käekellaga kaasneb USB-juhe. Kellal on võimalik näha akutaset. Täielik laadimine võtab aega umbes 2 tundi. Kui käekella aku on täielikult tühi, peab kellaaja, kuupäeva ja alarmid uuesti seadistama.

Energiat säästev
Põhimõtteliselt on käekell kogu aeg uinuvas olekus ja te peate vajutama ühte kahest nupust, et näha kellaaega, kuupäeva ning määrata alarme. Pidev unerežiim võimaldab kellal töötada 10 kuni 14 päeva ilma laadimata (olenevalt kasutusest).

Kuupäeva vaade
Käekellal on võimalik seadistada kuupäeva ja seda on võimalik näha ühe nupuvajutusega.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Kaitse vee eest
Kella konstruktsioon ei ole veekindel, mistõttu tuleb vältida selle kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 16 mm
Korpuse paksus 9 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 9-22 cm)
Rihma laius 16 mm
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 0 atm (puudub)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Roosa
Korpuse materjal Plast
Korpuse värv Helepunane
Numbriplaadi värv Roosa
Brändid Fibex
Tootenumber FIBEX8V03
EAN 5714064000801
Sugu Naised, Mehed, Lapsed
Arvustus

Fibex Vibrating Reminder Watch FIBEX8V03 er 16 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 9 mm.

  Töötlen päringut...