Laadin...

Fibex Vibrating Reminder Watch FIBEX8V05

Regular Price 59 €
Fibex
Laost otsas
backordered
Selle väikse laheda käekella on valmistanud Fibex ja see kuulub nende kollektsiooni Fibex Reminder Watch. Käekellal on kokku 8 iseseisvat alarmi. Kell on n-ö tõhus „tualetikell“ (lastele, kes peavad meeles pidama tualetiskäimist) või hea ravimite võtmise meenutamiseks kindlal ajal. Vibreerivad alarmid on väga tõhusad, kuid samal ajal väga diskreetsed ümbritseva suhtes. Selle käekella on valmistanud Fibex, mis valmistab spordikellasid ja kvaliteetseid digitaalkellasid. Kellad.ee on brändi Fibex kellade ametlik edasimüüja.

Toode on lisatud ostukorvi!

Tootekirjeldus

8 iseseisvat vibreerivat alarmi
Kell on valmistatud 8 iseseisva vibreeriva alarmiga, mis panevad aktiveerimisel kella vibreerima 20 sekundiks. Pange tähele, et kellal puudub akustiline signaal. Alarm on märgatav valguse ja vibratsiooni kaudu. Alarmi on võimalik peatada nupuvajutusega. Vibratsioon on piisavalt tugev, et tuletada käekella kandjale diskreetselt meelde nt tualeti kasutamist, ravimite võtmist või muud, ilma et teised inimesed alarmi märkaks.

Sobib nii suurtele kui ka väikestele randmetele
Kellarihma disain võimaldab kella kanda erineva suurusega randmete peal. Kell kaalub ainult 18 grammi, nii et seda saavad kanda ka kõige väiksemad lapsed, ilma et kell tunduks raske või häiriv.

Laadimine USB-juhtmega
Käekella laadimine toimub USB-juhtmega, mida on võimalik ühendada enamike laadijatega, sülearvutitega jne. Käekellaga kaasneb USB-juhe. Kellal on võimalik näha akutaset. Täielik laadimine võtab aega umbes 2 tundi. Kui käekella aku on täielikult tühi, peab kellaaja, kuupäeva ja alarmid uuesti seadistama.

Energiat säästev
Põhimõtteliselt on käekell kogu aeg uinuvas olekus ja te peate vajutama ühte kahest nupust, et näha kellaaega, kuupäeva ning määrata alarme. Pidev unerežiim võimaldab kellal töötada 10 kuni 14 päeva ilma laadimata (olenevalt kasutusest).

Kuupäeva vaade
Käekellal on võimalik seadistada kuupäeva ja seda on võimalik näha ühe nupuvajutusega.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Kaitse vee eest
Kella konstruktsioon ei ole veekindel, mistõttu tuleb vältida selle kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Arvustused
Tarne

Tarnemeetodid

Praegusel hetkel pakume veebipoes Kellad.ee järgmisi tarnemeetodeid.

Tarnemeetodid Eestis Hind
Tavatransport (tavapost või DPD pakiautomaat/pakipood) 8–16 tööpäeva 8 €
Kiirkuller (Pakipoodi / DPD pakiautomaati) 4–7 tööpäeva 10 €
Ekspressteenus UPS ukselt-uksele 2–5 tööpäeva 13 €

Märkus: See on saatmisettevõtete hinnanguline tarneaeg, mitte garanteeritud tarneaeg.

Tarne väljaspoole Eestit

Pakume tarnet ka järgmistesse riikidesse:  Leedu, Läti, Soome ja Taani. Tarne sihtriike näete ostukorvis riiki valides. Tarne hinnad nendesse riikidesse jäävad vahemikku 8–17 €.
Lisainfo
Lisainfo
Diameeter16 mm
Korpuse paksus9 mm
TootenumberFIBEX8V05
EAN5714064000825
BrändidFibex
SuguNaised, Mehed, Lapsed
Rihma tüüpSilikoon
Rihma värvLilla
Rihma laius16 mm
Kellarihma pikkus9-20 cm
Kinniti tüüpRihmapannal
Korpuse materjalPlast
Korpuse värvLilla
Numbriplaadi värvLilla
Veetaluvus0 atm (puudub)
KellamehhanismDigitaalne
Suuruste juhend


Kuidas mõõdetakse käekella suurust?
Diameeter
Levinud mõisteks on diameeter, kuid kõikidel käekelladel pole ringikujuline kellakorpus. Seega mõõdetakse laiust vasakult paremale. Pidage meeles, et mõne tootja puhul võetakse laiuse mõõtmisel arvesse ka krooni (kella seadistamiseks) ja nuppe. Kuid me üritame kõiki kellasid ühtsustada, et kella kroon ei läheks laiuse mõõtmisel arvesse.

suurusinfo
Korpuse paksus
Paksus – või otsevaates käekella kõrgus – määratakse, mõõtes kella tipust alumise osani, nagu on näidatud allpool. Võrdluseks, 1-eurone münt on 2,33 mm paks.
Käekellade puhul kasutatakse tavapäraselt järgmisi numbreid.
Kitsas: 4–6 millimeetrit
Tavaline: 6–12 millimeetrit
Suur: 12–14 millimeetrit
Ülemõõduline: 14–18 millimeetrit

Tööriistad ja hooldus

Selleks, et eemaldada roostevabast terasest kellarihma lülisid, pakume teile suurepärast allahindlust, kui tellite samal aja käekella: Kellarihmade suuruse reguleerimise tööriist – väärtus 24,95 ja Käekella trumlite tööriist – kellarihmade/-lülide jaoks (väärtus 9 €), et hõlpsasti muuta või lühendada olemasolevat kellarihma.

Soovitame toodet Cape Cod Polishing Cloth + Buffing Cloth. Kui soovite metallilt eemaldada kriimustusi (poleerida kellarihmasid ja -korpuseid). Kui teil ei vea ja käekella klaasile on tekkinud kriimustused, on suurepäraseks tooteks: Beco Polywatch Lens Polishing Cream 211147.

Me soovime koguda küpsiseid

Kasutame liiklusvoogu jälgivaid küpsiseid, et tuvastada, milliseid lehekülgi kasutatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehe liikluse kohta ja parandada meie veebilehte klientide vajaduste kohaselt. Üleüldiselt aitavad küpsised meil pakkuda teile paremat veebilehte. Lisateave: Ostutingimused