Fossil

Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5039

More Views

Fossil Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5039
Kood: FTW5039

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle käekella on tootnud Fossil ja see kuulub kollektsiooni Q Smartwatch. Hübriidkellade kollektsioon on mõeldud inimestele, kes soovivad, et nende kellal oleks nutikas tehnoloogia, kuid oleks välimuselt klassikaline käekell.

Kellad.ee on Fossili kellade ametlik edasimüüja. See tähendab, et võite selle ehtsuses ja kvaliteedis 100% kindel olla.
Omadused
Hind 189 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Hübriidnutikell
Tegemist on klassikalise käekellaga, millel on nutikella tehnoloogia, mis võimaldab teil ühendada oma kella Bluetoothi kaudu mobiiltelefoniga.

Aktiivsusmonitor
Kella aktiivsusmonitor loeb, mitu sammu te päeva jooksul teete, kui kaugele olete kõndinud ja kui suure koguse kaloreid olete põletanud. Samas saate määrata ka näiteks päevaseid või nädalaseid eesmärke selle kohta, kui palju samme või kaloreid peate maha kõndima/põletama, ja kell annab teile märku, kui olete oma eesmärgi saavutanud.

Unemonitor
Kui magate nii, et käekell on käe peal, mõõdab kell automaatselt seda, millal magama jääte, kui kaua olete maganud ja pinnapealse ning sügava une vahekorda öö jooksul.

Rakendus Fossil Q
Rakenduse Fossil Q abil saate oma kella veelgi enam ühendada oma telefoniga, et kell vibreeriks iga kord, kui saate e-kirja, tekstisõnumi või sõnumi sotsiaalmeedias. Saate seadistada ka alarme, juhtida oma telefoni kaamerat, muusikat ja panna oma telefoni helisema, kui olete telefoni ära kaotanud.

Ühildub operatsioonisüsteemidega Android OS 5.0+, iPhone iOS 9.0+. Aku eluiga on umbes 6 kuud.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Nahast rihm
Kellarihm on valmistatud nahast.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Veetaluvus: 30 m (3 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 3 bar või 30 m, mis tähendab, et kell talub küll vihma ja veepritsmeid, kuid vees seda kanda ei tohi. Meetrite arv (30) ei tähista lubatud sukeldumissügavust, kella ei tohi kanda basseinis või duši all. Väärtus 3 atm (30 m) on õhurõhk, mis mõõdeti veetaluvuse katsel (ISO 2281), see on rõhk 30 m sügavusel ja paigaloleku korral. Vees liikumisel rõhk tõuseb, mis tähendab, et kell talub tegelikult ainult minimaalset kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Omadused

Omadused

Diameeter 34 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Nahk (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 14-22 cm)
Klaas Mineraal
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 3 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Helepunane
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbe, Roosa
Numbriplaadi värv Hõbe
Brändid Fossil
Tootenumber FTW5039
EAN 4013496215113
Sugu Naised
Arvustus

Fossil Q Hybrid Smartwatch FTW5039 er 34 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...