Fossil

Fossil Sport Smartwatch Smokey Blue FTW4021

Fossil Fossil Sport Smartwatch Smokey Blue FTW4021
Kood: FTW4021

Saadavus: Laos

Tüüp: Mehed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Kellad.ee on Fossili kellade ametlik edasimüüja. See tähendab, et võite selle ehtsuses ja kvaliteedis 100% kindel olla.
Omadused
Hind 289 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Pulsimõõtur
Kella optiline sensor mõõdab teie südamelööke ja võib muuhulgas esitada ülevaate diagrammi kujul teie südamelöökide sagedusest päeva jooksul.

Aktiivsusmonitor
Teie päevane aktiivsus. Mitu sammu teete? Mitu kilomeetrit läbite? Kui palju kaloreid olete põletanud? Kogu seda teave ja veelgi enam võib teile teie kell edastada.

GPS
Kell sisaldab globaalset positsioneerimissüsteemi (GPS), mis edastab teie praeguse asukoha või nt rattaga või joostes läbitud teekonna. See tähendab, et teil ei pea nt jooksmise ajal telefon kaasas olema. Võite selle koju jätta.

NFC-kiip
Kellal on sisseehitatud NFC-kiip, millega on võimalik tasuda makseterminalides, mis toetavad NFC kasutamist Google Pay'ga.

Google'i assistent
Lihtsam suhtlus kellaga Google'i assistendi kaudu, mis tunneb ära häälkäsklusi.

Puutetundlik ekraan
Saate otse oma randme pealt vaadata sotsiaalmeedia teavitusi, e-kirju, sissetulevaid kõnesid ja tekstisõnumeid.

Juhtmeta sünkroonimine
Andmete sünkroonimine teie kella ja telefoni vahel toimub ilma kaablite ning täiesti automaatselt.

Juhtmeta laadimine
Neid nutikellasid pole vaja ühendada kaabliga, et neid laadida. Asetage kell laadimismagnetile ja nutitehnoloogia teeb kõik teie eest ära.

Kuulake muusikat
Juhtige oma nutitelefonis olevat muusikat otse kella ekraanilt, olenemata sellest, kas kasutate programme Spotify, Pandora, Soundcloud, Google Play jne (ainult operatsioonisüsteemiga Android). Võite oma salvestatud esitusloendit mängida ka ilma telefoniga, nt jooksmise ajal.

Automaatne kellaaja ja kuupäeva uuendamine
Teie kell muutub kas liiga aeglaseks või kiireks – isegi kui olete välismaal. Kell uuendab automaatselt aega kooskõlas ajavööndiga, kus parasjagu viibite.

Numbrilaua disaini võite ise valida
Teie valida on, milline peaks kella numbrilaud välja nägema. Valige paljude valikute seast ja kujundage teile sobivad värvid ning omadused.

Alarm/äratuskell
Olenemata sellest, kas eelistate vibreerivat või helimärguannet, tuletab kell teile meelde olulisi kellaaegu ja üritusi, mille olete lisanud oma kalendrisse või millele olete seadistanud meeldetuletuse.

Väike taskulamp
Kasutage kella taskulamp, et valgustada väikeseid alasid.

Valgustage reisikoti sisu

Kasutage soovitud rakendusi
Laadige alla need rakendused, mida vajate.

Stopper
Kasutage kella stopperit sportimisel või muudeks tegevusteks oma igapäeva elus.

Määrake oma eesmärgid igapäevastes tegevustes
Olgu selleks siis tehtavate sammude arv, joodud vee kogus või muud igapäevased eesmärgid, kell aitab teil jälgida ja saavutada.

Ilmateade
Vaadake ilmateadet kiirelt ja lihtsalt oma nutikellast.

Kiire laadimine
Nutilaadija laadib teie kella ühe tunniga 80%-ni, et saaksite kiiresti teele asuda.

Tehniline kirjeldus
Wear OS ettevõttelt Google™ & Qualcomm® Snapdragon Wear™ 3100. Ühildub operatsioonisüsteemiga Android 4.4+ ja iOS 9.3+, Bluetooth® Smart Enabled / 4.1 Low, Wi-Fi 802.11 b/g/n, aku: 24–48 tundi olenevalt kasutusest

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 43 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Silikoon
Rihma laius 22 mm
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Sinine
Korpuse materjal Alumiinium
Korpuse värv Punapronks, Sinine
Numbriplaadi värv LCD/LED
Brändid Fossil
Tootenumber FTW4021
EAN 4013496201567
Sugu Mehed
Arvustus

Fossil Sport Smartwatch Smokey Blue FTW4021 er 43 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...