Le Jour

Le Jour Mark I 200M Automatic Chronograph LJ-MI-006

More Views

Le Jour Le Jour Mark I 200M Automatic Chronograph LJ-MI-006
Kood: LJ-MI-006

Saadavus: Laos

Tüüp: Mehed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle erakordse käekella on valmistanud Šveitsi kellatootja Le Jour ja see kuulub nende kollektsiooni Mark I. Kella paneb tööle eriline Valjoux 7750 kellamehhanism, millel on umbes 42 varutundi, mil kell töötab ilma, et see liiguks, ja kella numbrilauda kaitseb peegeldumisvastane safiirklaas. Kuid üksikasjad ei peatu siin: kõik ühenduslülid poleeritakse eraldi ja pannakse üksteise järel kokku capsa-tihvtidega. Lühidalt öeldes on tegemist käekellaga, mis sobib läbinägelikule isikule, kes soovib rahva seast silma paista.

Kellad.ee on brändi Le Jour käekellade ametlik edasimüüja. See tähendab, et meilt saate sertifitseeritud ja ehtsa Le Jour käekella. Tootega kaasneb kaunis karp.
Omadused

Tavahind: 1 779 € Säästa 17%

Erihind 1 479 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Šveitsi päritolu Valjoux ETA 7750 Chronograph kellamehhanism
Selle kella paneb tööle eksklusiivne Šveitsi päritolu Valjoux 7750 täpne ja automaatne kellamehhanism. Sellel on 25 juveeli, tunni jooksul teeb 28 000 vibratsiooni (4 hertsi) ja aku kestab 42 tundi, ilma et kell liiguks vahepeal (tundide arv, mil kell töötab ilma liikumata). Šveitsi kellasid tunnustatakse tavaliselt kui maailma parimaid kellasid.

Kronograaf
Kasutatakse ajavahemike mõõtmiseks (stopper). Harilikult on need paigutatud eraldi väikeste numbrilaudadena kella keskele.

Tahhomeeter
Saab kasutada muuhulgas kiiruse arvutamiseks. Mõõdab näiteks seda, kui palju aega kulub autol 1 km läbimiseks. Kiirust loetakse tahhomeetrilt, ekraani teiselt positsioonilt.

Super Luminova valgustus
Kellaosutid on kaetud Super Luminova pigmendiga, mis tagab ligi 10 korda parema informatsiooni loetavuse kui tavapärane pigmentatsioon. Materjal ei ole radioaktiivne.

Keermestatud kroonnupp
Takistab vee sattumist kellasüsteemi. Kella häälestamiseks tuleb kroonnupp lahti keerata – alles peale seda saab hakata kella reguleerima.

Roostevabast terasest kellavõru
Tugev, vastupidav ja elegantne. Kellavõru on valmistatud roostevabast terasest, mis teeb sellest klassikalise kvaliteetkella.

Safiirklaas
Safiirklaas on kuni 7 korda tugevam kui teras ja seda edestab Mohsi skaalal vaid teemant. Seega tagab safiir teie kella tugevaima võimaliku kaitse.

Automaatne kellamehhanism
Kellal on automaatne kellamehhanism, mis laadib end energiaga teie liikumise ajal. Vähese kasutuse korral läheb kell puhkeolekusse, kuid käivitub uuesti mõni sekund pärast liikumise algust-.

Veetaluvus: 200 m (20 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 200 bar või 200 m, mis tähendab, et kella võib kanda ka ujudes ja sukelduses (snorgeldamissügavusel, mitte akvalangiga sukeldumise sügavusel). Silmas tuleb pidada, et meetrite arv (200) ei võrdu lubatud sukeldumissügavusega. Esitatud väärtus kehtib õhurõhuga, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja 200 meetri juures tekkiva rõhu korral. Vees tegutsemine tõstab rõhku, mis tähendab, et tegelikkuses on lubatud sukledumissügavus väiksem kui 200 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 42 mm
Korpuse paksus 16 mm
Rihma tüüp Roostevaba teras (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 14-23 cm)
Rihma laius 22 mm
Klaas Safiir
Liikumine Automaatne
Veetaluvus 20 atm (snorgeldamine)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Kasutuselevõtt
Rihma värv Hõbe
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbe
Numbriplaadi värv Hall, Sinine
Brändid Le Jour
Tootenumber LJ-MI-006
EAN 00628082019006
Sugu Mehed
Arvustus

Le Jour Mark I 200M Automatic Chronograph LJ-MI-006 er 42 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 16 mm.

  Töötlen päringut...