LEGO

LEGO DC The Flash Minifigure Link 8021582

More Views

LEGO LEGO DC The Flash Minifigure Link 8021582
Kood: 8021582

Saadavus: Laos

Tüüp: Lapsed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle populaarse lastekella on valmistanud Taani ettevõte LEGO. See kuulub erilisse Linksi sarja, mille kellade võrud koosnevad paljudest väikestest ühenduslülidest, mida saab hõlpsasti ära võtta ja tagasi panna. Tänu sellele saab kellavõru kohandada sobivaks enamiku laste randmesuurusele.

Oleme LEGO kellade ametlik edasimüüja ning seega võite olla kindel, et saate ehtsa LEGO toote ja ametliku tootetoe.
Omadused

Tavahind: 49 € Säästa 20%

Erihind 39 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Plastikust randmevõru
Tagab hea vastupidavuse ning samas ka kerguse.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 27 mm
Korpuse paksus 10 mm
Rihma tüüp Plastikust lülid
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Spetsiaalne pannal
Rihma värv Kollane, Punane, Valge
Korpuse materjal Plast
Korpuse värv Punane
Brändid LEGO
Tootenumber 8021582
EAN 812768021582
Link type on strap Easy adjust links
Sukuouoli Lapsed
Arvustus

LEGO DC The Flash Minifigure Link 8021582 er 27 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 10 mm.

  Töötlen päringut...