LEGO

LEGO Nexo Knights Aaron Minifig 8020523

More Views

LEGO LEGO Nexo Knights Aaron Minifig 8020523
Kood: 8020523
Saadavus: Läbimüüdud
Tüüp: Lapsed
Tarneaeg: Läbimüüdud

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Selle populaarse lastekella on valmistanud Taani ettevõte LEGO. See kuulub erilisse Linksi sarja, mille kellade võrud koosnevad paljudest väikestest ühenduslülidest, mida saab hõlpsasti ära võtta ja tagasi panna. Tänu sellele saab kellavõru kohandada sobivaks enamiku laste randmesuurusele.

Oleme LEGO kellade ametlik edasimüüja ning seega võite olla kindel, et saate ehtsa LEGO toote ja ametliku tootetoe.
Omadused

Tavahind: 49 € Säästa 20%

Erihind 39 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

LEGO volitatud edasimüüja
Oleme LEGO kellade volitatud edasimüüja.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Reguleeritav kellavõru/-rihm
Seda mudelit saab kohandada igas suuruses randme jaoks – võrul/rihmal on väikesed lahtikäivad osad. Kui teie randmeümbermõõt on väike, saate lahtikäiva osa kodus ise hõlpsalt eemaldada, et võru/rihm teie randmele sobiks.

Plastikust randmevõru
Tagab hea vastupidavuse ning samas ka kerguse.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.


Omadused

Omadused

Diameeter 26 mm
Korpuse paksus 9 mm
Rihma tüüp Plastik
Klaas Akrüül
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Spetsiaalne pannal
Korpuse materjal Plast
Korpuse värv Must
Brändid LEGO
Tootenumber 8020523
EAN 5060286801925
Sugu Lapsed
Arvustus

LEGO Nexo Knights Aaron Minifig 8020523 er 26 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 9 mm.

  Töötlen päringut...