Michael Kors

Michael Kors Access Gen 5 Lexington Gold MKT5078

Michael Kors Michael Kors Access Gen 5 Lexington Gold MKT5078
Kood: MKT5078

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Maailmakuulus Rootsi-Ameerika moedisainer Michael Kors on disaininud suurepärase naiste käekella, mis kuulub tema populaarsesse Michael Korsi naistekellade kollektsiooni.

Omadused
Hind 409 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Muutke kella nuppe enda soovi kohaselt
Otsustage ise, mis funktsiooni iga nupp kannab, et saaksite oma kella kasutada väga lihtsasti nii, nagu teile meeldib.

Südamerütmimonitor
Kella optiline sensor mõõdab teie südamerütmi ja võib muuhulgas koostada ka tabeli teie südamerütmi sagedusest päeva jooksul.

Aktiivsusmonitor
Mõõtke oma päevast aktiivsust. Mitu sammu te teete? Mitu km kõnnite? Mitu kalorit põletate? Kell näitab teile seda ja veelgi enam.

GPS
Sellel kellal on sisseehitatud globaalne positsioneerimissüsteem ehk GPS, mis võib teile teavitada teie asukohta või jooksmis- või rattasõidumarsruuti. Te EI PEA oma telefoni kaasa võtma, et oma kella GPS-i kasutada, see muudab kella palju kasutajasõbralikumaks.

NFC-kiip
Kellal on sisseehitatud NFC-kiip, mida on võimalik maksmisel kasutada makseterminalides, mis toetavad NFC kasutamist rakendusega Google Play.

Google'i assistent
Kella lihtsam suhtlus Google'i assistendiga, mis on võimeline ära tundma häälkäsklusi.

Puuteekraani funktsioon
Võite võtta vastu e-maili teavitusi, vaadata kellalt, kes teile helistab, või lugeda sõnumeid otse oma randmelt.

Traadita sünkroniseerimine
Andmete sünkroniseerimine teie telefoni ja kella vahel toimub ilma kaablita ning on täiesti automaatne.

Juhtmeta laadimine
Nende nutikellade laadimiseks pole vaja kaablit. Asetage kell lihtsalt laadimismagneti peale ja nutitehnoloogia teeb ülejäänud ise ära. Lisaks on kellal Fossili "Rapic Charging" tehnoloogia, mis tähendab, et kell saavutab taseme 80% ainult tunni ajaga.

Kontrollige oma muusikat
Kontrollige oma nutitelefoni muusikat kella puuteekraanilt, olenemata sellest, kas kasutate rakendusi Spotify, Pandora, Soundcloud, Google Play jne. Võite muusikat ka kellale laadida, kui teil puudub interneti ühendus.

Kellaaja ja kuupäeva automaatne uuendamine
Teie kell on lõpuks kas liiga kiire või aeglane – isegi siis, kui olete välismaal. Kell uuendab kellaaega automaatselt selle ajavööndi järgi, kus parasjagu viibite.

Numbrilaua disaini valite ise
Teie käes on täielik kontroll selle üle, milline teie kella numbrilaud peaks välja nägema. Valige vabalt mitmete suurepäraste valikute seast ja valige need tunnused ja värvid, mis teile sobivad.

Leia oma telefon
Kui te olete oma telefoni kellaga ühendanud, võite panna telefoni kellaga helisema, et leiaksite oma telefoni diivanipatjade vahelt üles.

Päevarežiim Daily Mode
Kõik kella funktsioonid on aktiivsed, saate kasutada kella GPS-i, südamerütmimonitori ja kõiki paljudest kella funktsioonidest.

Akurežiim Battery Mode
Funktsioon, mis lülitab mõned kella funktsioonid välja, sh kella GPS-i ja südamerütmimonitori.

Ajarežiim Time Mode
Ülim akut säästev seade, mille raames muudetakse kell klassikaliseks digitaalseks kellaks, mille pealt saate ainult aega vaadata.

Kohandatud režiim Custom Mode
See funktsioon annab teile täieliku kontrolli funktsioonide üle, mis peaksid kella kasutamise ajal olema aktiivsed. Võite valida funktsioonid, mis on teie jaoks olulised, ülejäänud saate välja lülitada, et säästa akut.

Mitu ajavööndit
Jälgige mitut ajavööndit ühe kella funktsiooniga.

Kalender
Seadistage omale meeldetuletusi, märkige erilised kuupäevad ja enamgi veel kella kalendrifunktsiooniga.

Alarmi funktsioon
Pole oluline, kas eelistate vibratsiooni või heli, kell tuletab teile meelde olulisi aegu ja üritusi, mille olete ära märkinud kalendris või seadistanud alarmkellal.

Kõrgusmõõtur
Kell on võimeline mõõtma teie pikkust.

Kiirendusandur
Andur, mis mõõdab kiirendust.

Stopper
Kasutage stopperit näiteks küpsetamisel või treenimisel.

Tehniline kirjeldus
Wear OS by Google™ & Qualcomm® Snapdragon Wear™ 3100. Ühildub operatsioonisüsteemidega Android 4.4+ ja iOS 9.3+; Bluetooth® Smart Enabled / 4.1 Low, Wi-Fi 802.11 b/g/n; Aku u 24 tundi, olenevalt kasutusest.; Mälu: 1 GB; Kõvaketas: 8 GB.

Roostevabast terasest kellavõru
Tugev, vastupidav ja elegantne. Kellavõru on valmistatud roostevabast terasest, mis teeb sellest klassikalise kvaliteetkella.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 44 mm
Korpuse paksus 8 mm
Rihma tüüp Roostevaba teras
Rihma laius 20 mm
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Visualización de la fecha Jah
Kinniti tüüp Kasutuselevõtt
Rihma värv Kuld
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Kuld
Numbriplaadi värv LCD/LED
Brändid Michael Kors
Tootenumber MKT5078
EAN 4013496535402
Link type on strap Pin Links
Sugu Naised
Arvustus

Michael Kors Access Gen 5 Lexington Gold MKT5078 er 44 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 8 mm.

  Töötlen päringut...