Poco Loco

Poco Loco 100M Titanium PL13000-TIBLSRBL - RIP

More Views

Poco Loco Poco Loco 100M Titanium PL13000-TIBLSRBL - RIP
Kood: PL13000-TIBLSRBL
Tüüp: Naised, Lapsed
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Poco Loco lastekellad on kvaliteetsed kellad lastele, mis on veekindlad kuni 10 ATM-i. Lastekellad brändilt Poco Loco sobivad teie lastele, sest need on valmistatud titaanist, mis tähendab, et kellad on 100%-liselt niklivabad.
Omadused

Tavahind: 79 € Säästa 25%

Erihind 59 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Helendav kiht
Helendav kiht annab pimedas pikaajalise valgusefekti. Efekti saavutamiseks on vaja vaid lühiajalist kokkupuudet valgusega. Tavaliselt helendavad osutid ja mõnikord ka tunnitähised.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 100 m (10 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 10 bar või 100 m, mis tähendab, et kella võib kanda ka ujudes. Silmas tuleb pidada, et meetrite arv (100) ei võrdu lubatud sukeldumissügavusega. Väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja mis kehtis paigalolekul. Vees tegutsemisel tõuseb rõhk oluliselt, mis tähendab, et tegelikkuses on talutav sügavus meetrites väiksem.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Titaanist korpus Kell on valmistatud titaanist, mis on kergem kui teras. Materjal ei sisalda niklit.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 30 mm
Korpuse paksus 8 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 10-19 cm)
Rihma laius 12 mm
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 10 atm (ujumine/vanniskäik)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Meresinine, Sinine
Korpuse materjal Titaan
Korpuse värv Hõbe, Titaan
Numbriplaadi värv Meresinine, Sinine
Brändid Poco Loco
Tootenumber PL13000-TIBLSRBL
EAN 713325554263
Sugu Naised, Lapsed
Arvustus

Kahjuks on Poco Loco 100M Titanium PL13000-TIBLSRBL - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Poco Loco 100M Titanium PL13000-TIBLSRBL - RIP er 30 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 8 mm.

  Töötlen päringut...