Rosendahl

Rosendahl Caroline Wozniacki CW8 43551 - RIP

More Views

Rosendahl Rosendahl Caroline Wozniacki CW8 43551 - RIP
Kood: 43551
Tüüp: Naised
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

See kell CW8 on ühe ainulaadse koostöö tulemus ettevõtte Rosendahl ja Caroline Wozniacki vahel. Caroline on ise aidanud neid kellasid disainida ja selle disaini visiooniks oli luua sportlik, kuid naiselik kellaseeria, millel on karismat ning mis peaks välja nägema täiesti teistsugune turul olevast. Seeria nimi on CW8, kuna 9 on Caroline'i õnnenumber ja väga oluline arv tema karjääris.


Selle fantastilise kella on valmistanud tuntud Taani bränd Rosendahl, mis on alates 1984. aastast tuntud kui Taani funktsionaalse disaini valmistaja. Kellad.ee on brändi Rosendahl käekellade ametlik edasimüüja, seega võite lihtsalt ja turvaliselt oma kella meie veebipoest soetada. Võite olla kindel ka selles, et teie kell on ehtne ja sellele kehtib ametlik garantii, kui ostate Rosendahli kella meie veebipoest.

Omadused

Tavahind: 269 € Säästa 48%

Erihind 139 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Kronograaf
Kasutatakse ajavahemike mõõtmiseks (stopper). Harilikult on need paigutatud eraldi väikeste numbrilaudadena kella keskele.

Roostevabast terasest kellavõru
Tugev, vastupidav ja elegantne. Kellavõru on valmistatud roostevabast terasest, mis teeb sellest klassikalise kvaliteetkella.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 100 m (10 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 10 bar või 100 m, mis tähendab, et kella võib kanda ka ujudes. Silmas tuleb pidada, et meetrite arv (100) ei võrdu lubatud sukeldumissügavusega. Väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja mis kehtis paigalolekul. Vees tegutsemisel tõuseb rõhk oluliselt, mis tähendab, et tegelikkuses on talutav sügavus meetrites väiksem.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 34 mm
Rihma tüüp Roostevaba teras
Klaas Mineraal
Liikumine Kvarts
Veetaluvus 10 atm (ujumine/vanniskäik)
Kinniti tüüp Juveel
Rihma värv Hõbe
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbe
Numbriplaadi värv Lilla
Brändid Rosendahl
Tootenumber 43551
EAN 5709513435518
Link type on strap Easy adjust links
Sugu Naised
Arvustus

Kahjuks on Rosendahl Caroline Wozniacki CW8 43551 - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Rosendahl Caroline Wozniacki CW8 43551 - RIP er 34 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er mm.

  Töötlen päringut...