Samsung

Samsung Gear Fit2 Small Black SM-R365NZRANEE - RIP

More Views

Samsung Samsung Gear Fit2 Small Black SM-R365NZRANEE - RIP
Kood: 10214052
Tüüp: Naised
The clock is no longer produced

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Hind 249 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Aktiivsem ja mugavam igapäevaelu 
Kellaga Gear Fit2 Pro on lihtsam elada aktiivset elu. Teiega on igal pool kaasas kaasaskantav isiklik treener, kes teid julgustab ja haldab teie igapäevast treeningut. Võite valida 17 erineva treeningu vahel ja sisestada oma treeningu automaatselt: kui kaugele liigute, mitu kalorit põletate ning mitmel päeval te basseinis ujumas käite.

Sisseehitatud GPS-i ja südamelöögimonitoriga saate salvestada teekonna, vahemaa ning kiiruse erakordse täpsusega ja selleks ei pea telefoni kaasa võtma. Tänu suurele sisemälule, võite kuulata treenimise ajal ka muusikat rakendusega Spotify Offline. Kannate kella suure uhkusega selle suurepärase disaini pärast isegi siis, kui treening on lõpetatud.

Gear Fit2 Pro on nutikell, mis on disainitud aktiivse eluviisi jaoks. See on sobilik treenijale, kes teeb trenni igapäevaselt, kui ka professionaalsele atleedile. Sellel on sisseehitatud GPS, südamelöögimonitor, sammulugeja, kiirendusandur, güromeeter, kalorimõõdik, et teid treeningu juures abistada.

Automaatne südamelöögimonitor, sammulugeja, kalorimõõdik
Pärast treeningut saate üksikasjaliku raporti kaardiga selle kohta, kus te olete treeninud, kiiruse, südame löögisageduse ja kiiruse treeningute jooksul arusaadava tabeli näol.

Veekindel ja sobilik ujumistreeningul kasutamiseks****
Jälgige seda, mitu basseini pikkust te olete ujunud. Gear Fit2 Pro on veekindel**** ja see on suure tõenäosusega teie parim ujumiskaaslane, kui üritate oma ujumistehnikat arendada. Rakendus Speedo On, mis on loodud laboris Speedo Innovation Aqualab, mõõdab teie ujumise aega, ujutud maa pikkust, südame löögisagedust, kalorite põletamist ja kiirust.

Sisseehitatud GPS mõõdab vahemaad, tempot ja kalorite põletamist
Sisseehitatud GPS jälgib teie jooksuaegu: kui kaugele jooksete ja mis kiirusega kui ka seda, mitu kalorit põletate. Kõike seda suure täpsusega, ilma et peaksite oma telefoni kaasa võtma. Kui treenite näiteks maratoni jaoks, saate kaardile pärast võistlust oma vaheajad.

Fitness-treeningu rakendused ettevõttelt Under Armour: Endomondo, Map My Run, My Fitness Pal ja UA Record on eelnevalt installitud ning muudavad treeningutega soovitud tulemuste saavutamise lihtsamaks. Analüüsige oma treeningut, jagage oma tulemusi või esitage oma sõpradele väljakutse.*

Kuulake oma südant! Kas talute intensiivseid treeninguid hästi? Kas teete soojendusharjutusi õige kiirusega? Õppige oma keha tundma, mõõtes oma südamelöögi sagedust, siis näete, mis tsoonis on teie südame löögid treeningu ajal. Südamelöögi monitor kellal Gear Fit2 Pro näitab teile, kuidas teie keha treeningule reageerib.

Kuulake muusikat rakendusega Spotify Offline
Spotify Offline** – võtke muusika, mis teile meeldib endaga igale poole kaasa, et saaksid veelgi enamat teha. Tänu sisemisele mälule, mis on 4 GB, on teil rakenduses Spotify väga suur valik treeningmuusikat isegi siis, kui puudub internetiühendus. Kogu oma muusikavalikut saate kuulata, ühendades kella Bluetooth'i abil kõrvaklappide või kõlariga (müüakse eraldi).

Lugege sõnumeid ja vestlusi ilma mobiiltelefonita
Ärge jääge millestki olulisest ilma. Kellaga Gear Fit2 saate võtta vastu telefonikõnesid, lugeda teateid ja saata sõnumeid otse oma randme pealt, ilma et peaksite taskust või kotist oma mobiiltelefoni välja võtma.

Aku kestvus 3–4 päeva (tavapärase kasutuse korral)
Tavapärase kasutuse korral on aku kestvus 3–4 päeva, nii et võite olla kindel, et kõik sammud, teated ja treeningu edusammud saavad salvestatud. Võtke veepudel kaasa, aga jätke mobiiltelefon koju.

Gear Fit2 Pro ühildub operatsioonisüsteemiga Android ja iPhone'idega***, täieliku ühilduvuse kohta leia teavet aadressil samsung.com/ee/

* Under Armouri rakendused võivad nõuda tellimuse esitamist, kellaga kaasneb 12-kuune tasuta kasutamine.
** Saadaval rakendusega Spotify Premium.
*** Ühilduv telefonidega, mis kasutavad operatsioonisüsteeme Android 4.4 või kõrgemad, mille RAM-mälu on vähemalt 1,5 GB. Ühildub ka telefonidega iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+ ja iPhone SE (iOS 9.0 või hilisem).
**** 5 ATM-i, mis tähendab, et kell talub veesügavust kuni 50 meetrit ja ujumise ajal on sobilik ujuda selle kellaga madalas vees.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 25 mm
Korpuse paksus 12 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 12-17 cm)
Rihma värv Must
Korpuse värv Must
Brändid Samsung
Tootenumber 10214052
EAN 8806088872971
Sugu Naised
Arvustus

Kahjuks on Samsung Gear Fit2 Small Black SM-R365NZRANEE - RIP tootmine lõpetatud ning selle tellimine pole enam võimalik. Oleme aga leidnud teie jaoks mõned head alternatiivid, mis on väga sarnased teie valitud mudelile. Kui soovite neid lähemalt vaadata, siis klõpsake allolevatel toodetel . Kui soovite akna sulgeda, klõpsake siia..

Samsung Gear Fit2 Small Black SM-R365NZRANEE - RIP er 25 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 12 mm.

  Töötlen päringut...