Samsung

Samsung Gear Sport Black SM-R600NZKANEE

More Views

Samsung Samsung Gear Sport Black SM-R600NZKANEE
Kood: 10214443

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised, Mehed
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

Hind 299 €
 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Vabadus on teie kätel
Gear Sport on täiustatud metallist nutikell, millel on ajatu disain. Käekell on esteetiline ja elegantne ning sellel on sobilik tehnika inimesele, kellele meeldib trenni teha ja aktiivne elustiil. Gear Sport on saadaval kahes värvitoonis: klassikaline must ja tumesinine.

Seda on võimalik kohandada teie stiili järgi
Valige sobilik numbrilaud või kellarihm (poodides müügil standardlaiusega 20 mm).

Spotify võrguväliselt
Muusika aitab teil luua õiget meeleolu ja muuta teid treeningu ajal motiveeritumaks. Gear Sport pakub teile loomulikult tegeliku muusikalise kogemuse. Tänu 4 GB-le mälukaardile, võite telefoni koju jätta ja kuulata Spotify'd võrguväliselt, nii on teil juurdepääs kõikidele oma muusikalistidele ning lemmimuusikale.*

*Saadaval rakendusega Spotify Premium.

Jälgige oma edusamme
Käekellal Gear Sport on sisseehitatud suure täpsusega GPS-süsteem. Te ei pea otsima oma mobiiltelefoni selleks, et väljas olles kaardi pealt vaadata, kus te viibite. Randmel on kõik teile lihtsalt kättesaadav. Kell märgib automaatselt teie päevase treeningu: kuhu te lähete, kui kaugele, mis kiirusega, milline on teie südamelöögi sagedus ja selle, kui palju te kõige selle jooksul kaloreid põletate.

Kohandatud ujumise jaoks
Gear Sport on veekindel* ja kohandatud ujumise jaoks. Nüüd on teil võimalik lihtsalt oma treeningut jälgida ka basseinis. Rakendus Speedo On, mis on loodud laboris Speedo Innovation Aqualab, mõõdab teie ujumise aega, ujutud maa pikkust, südamelööke, kalorite põletamist ja kiirust.

*5 ATM-i, mis tähendab, et kell suudab teoreetiliselt vastu pidada 50 meetri sügavusel vees ja praktiktilise poole pealt on sobilik madalas vees ujumiseks.

Omal käel treenimine
Teil on võimalik valida 17 erineva treeningu vahel ja märkida oma treeningu tulemused automaatselt: kui kaugele liigute, mitu kalorit põletate ja basseinis ujutud päevade arvu.

Kell võtab vastu teateid ja sõnumeid/kõnesid
Kellaga Gear Sport on teil võimalik võtta vastu kõnesid, lugeda teateid ja saata sõnumeid, ilma et peaksite haarama telefoni järele*. Olge nii kättesaadav kui soovite, otsustades, mida soovite käekella pealt näha.

*Ühildub telefonidega, mis kasutavad operatsioonisüsteme Android 4.4 või kõrgem ja mille RAM-mälu suurus on vähemalt 1,5 GB. Ühildub samuti telefonidega iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+ ja iPhone SE (iOS 9.0 ja hilisemad).

Omadused:
– Aktiivse elustiili jaoks mõeldud nutikell, millel on ajatu disain.
– Sisseehitatud südamelöögimonitor ja suure täpsusega GPS-süsteem.
– Kandke oma muusikat võrguühenduseta kaasas rakendusega Spotify.

Silikoonrihm
Silikoon annab kellarihmale erilise kerguse ja pehmuse.

Veetaluvus: 50 m (5 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 50 bar/50 m, mis tähendab, et kell talub kokkupuudet veega, kuid ei ole täiesti veekindel ega ole mõeldud kandmiseks basseinis või muudes sarnastes tingimustes. Meetrite arv (50) ei tähista seega lubatud sukeldumissügavust. Toodud väärtus viitab õhurõhule, mida kasutati veetaluvuse katsel (ISO 2281), ja see viitab rõhule sügavusel 50 meetrit (paigal olles). Kuna vees tegutsemine tõstab rõhku, siis tegelikkuses on lubatud sukeldumissügavus väiksem kui 50 m.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 42 mm
Korpuse paksus 11 mm
Rihma tüüp Silikoon (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 12-24 cm)
Liikumine Digitaalne
Veetaluvus 5 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Must
Korpuse värv Must
Numbriplaadi värv LCD/LED
Brändid Samsung
Tootenumber 10214443
EAN 8806088964980
Sugu Naised, Mehed
Arvustus

Samsung Gear Sport Black SM-R600NZKANEE er 42 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 11 mm.

  Töötlen päringut...