Solipse

Solipse Diamond Facet SOW6901

More Views

Solipse Solipse Diamond Facet SOW6901
Kood: SOW6901

Saadavus: Laos

Tüüp: Naised
Kohaletoimetusaeg: 3-6 tööpäeva

Uret kan opleves og købes i vores butik

Du kan se dette ur i vores fysiske butik, hvor vores erfarne personale vil byde dig velkommen. Adressen er Søborg Hovedgade 121, 2860 Søborg.

See elegantne naiste käekell, mille on disaininud bränd Solipse, kuulub nende kollektsiooni Diamond Facet. Selle kollektsiooni kelladel on kõigil kaunisti lihvitud klaas, millel on teemandimustriga klaas. Kellad on ainult 29 mm laiad ja neil on peenike nahkrihm, mille laius on ainult 8 mm. Suurepärase hinnaga elegantne naiste käekell.

Kellad.ee on brändi Solipse käekellade ametlik edasimüüja, mis tähendab, et saate omale ehtsa Solipse'i käekella, mis saadetakse teile kaunis kinkekarbis.
Omadused

Tavahind: 99 € Säästa 51%

Erihind 49 €

 
Kiire tarne
Tasuta vahetus
Hinnagarantii
Kirjeldus

Omadused

Nahast rihm
Kellarihm on valmistatud nahast.

Mineraalkristall
Erakordselt vastupidav mineraalkristall tagab kaitse kriimustuste ja löökide eest.

Kvartskell
Patareidega töötava kvartskella talitlust juhib kvartsikristallide võnkumine. See võnkumine muutub ajas minimaalselt ning selle tõttu kvartsi kellades sageli kasutataksegi – et tagada täpsust.

Veetaluvus: 30 m (3 bar)
Mõõtmiste järgi on taluvus 3 bar või 30 m, mis tähendab, et kell talub küll vihma ja veepritsmeid, kuid vees seda kanda ei tohi. Meetrite arv (30) ei tähista lubatud sukeldumissügavust, kella ei tohi kanda basseinis või duši all. Väärtus 3 atm (30 m) on õhurõhk, mis mõõdeti veetaluvuse katsel (ISO 2281), see on rõhk 30 m sügavusel ja paigaloleku korral. Vees liikumisel rõhk tõuseb, mis tähendab, et kell talub tegelikult ainult minimaalset kokkupuudet veega.

Kondensatsioon – oluline!
Järsud temperatuurimuutused takistavad kellas negatiivse rõhu teket, mis võib põhjustada kondensatsiooni. Kui see juhtub, näete klaasi all piisku. Pöörduge siis viivitamata kellasepa poole, laske kellakorpus avada ja kuivaks pühkida. Udu võib küll kaduda, kuid niiskus jääb. Kui jätate kella kuivatamata, jääb niiskus kellamehhanismi ja võib seda tõsiselt kahjustada. Kellad on veekindlad, aga mitte niiskuskindlad. Kondensatsioon võib tekkida, kui lähete väga külmast keskkonnast väga kuuma keskkonda, näiteks talvekülmast soojadesse siseruumidesse või sauna. Kondensatsiooni tekkimine ei pruugi tuleneda tootmisveast ning seega ei käsitleta seda garantiijuhtumina.

Ametlik edasimüüja
Oleme selle brändi ametlik edasimüüja. See kindlustab teile kui kliendile täieliku tooteturvalisuse: võite olla kindlad kella ehtsuses ning saate ametliku tootetoe ja ülemaailmse garantii.

Teemandid
Selle kella kujunduse juurde kuuluvad ehtsad teemandid.

Tootekirjeldused on loodud spetsiaalselt kellad.ee-i jaoks ning nende kopeerimine ja muutmine pole lubatud. Õiguste kuritarvitamise korral tuleb kahjud kompenseerida.

Omadused

Omadused

Diameeter 29 mm
Korpuse paksus 8 mm
Rihma tüüp Nahk (sobib, kui randme ümbermõõt on ligikaudu 13-21 cm)
Rihma laius 8 mm
Klaas Mineraal
Kellamehhanism Kvarts
Veetaluvus 3 atm (pritsmed/vihm)
Kinniti tüüp Rihmapannal
Rihma värv Must
Korpuse värv Hõbe, Kristalne
Numbriplaadi värv Kristall, Sinine, Türkiis
Brändid Solipse
Tootenumber SOW6901
EAN 690169016901
Sugu Naised
Arvustus

Solipse Diamond Facet SOW6901 er 29 mm bredt over urkassen (fra venstre til højre). Tykkelsen er 8 mm.

  Töötlen päringut...